Yardım Çağrı sesini kolayca kısmak

kavramsal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kavramsal
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
23
Hani telefonu ters çevirmek gibi gelen çağrı sesini kolayca kısma yolu var mı dostlar? Yandaki kilit düğmesi her zaman pratik olmuyor

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Benim telde herhangi bi problem yok.biri aradığında ses kısma tuşuna basınca hem ses hem titreşim yokoluyor.çeviripte ses kısma olayını hiç denemedim,gerek duymadım ama çeviripte see kısma olayınca bi ayrıntı var.o ayrıntı da titreşimi pasif hale getireceksin.titreşimi pasif hale getirip "ters çevirme ile sesi kıs" seçeneğini aktif edip bir de öyle deneyin.miui v9 kullanıyorum.

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Telefon uygulaması /menü tuşu/gelen çağrı ayarları.... Bendeki ayarlar resimdeki gibi ve sıkıntı yok...
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Bu özellikler neden çalışmıyor üstadlar yardım

Telefonun titreşimi açıkken bi özellikler çalışmıyor. Titreşimi kapatarak test eder misiniz bide

Oyla:

kavramsal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kavramsal
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
23
Biz yardım ediyoruz da sen nerdesin hocam?
Buralardayım dostum. Titreşim açık diye ise bir denemek lazım. Bende de resimdeki gibi.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:

kavramsal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kavramsal
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
23
Benim telde herhangi bi problem yok.biri aradığında ses kısma tuşuna basınca hem ses hem titreşim yokoluyor.çeviripte ses kısma olayını hiç denemedim,gerek duymadım ama çeviripte see kısma olayınca bi ayrıntı var.o ayrıntı da titreşimi pasif hale getireceksin.titreşimi pasif hale getirip "ters çevirme ile sesi kıs" seçeneğini aktif edip bir de öyle deneyin.miui v9 kullanıyorum.
Yandaki kilit tuşuna basınca sessize alıyor bende de. Ama ekran da kararıyor. Tekrar basınca görüntü geliyor.
Ayrıca V9 henüz yayınlanmadı dimi?

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Yandaki kilit tuşuna basınca sessize alıyor bende de. Ama ekran da kararıyor. Tekrar basınca görüntü geliyor.

V9 derken miui9 sanırım?yayımlandı ve kullanıyoruz. Zil sesi ayarlarına gir hocam,titreşimi devre dışı bırak.sonra ters çevirerek zil sesini kıs seçeneğini aktif et teli kapat aç öyle dene bi zahmet

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23

Hocam naptın derdine çare buldun mu???burda yardım isteyen arkadaşlara herzaman herkes yardımcı olur.ama arkadaşların yardım aldıktan sonra geri dönüş yapmamalarını (şöyle yaptım oldu-böyle yaptım olmadı) ben şahsen tasvip etmiyorum çünki aynı problemi yaşayan yada yaşayacak arkadaşlara yol göstermiş olacaksın...titreşimi kapatınca ve ters çevirmeyi aktif edince çevirerek telin sesi kısılıyor. Ben bizzat denedim.

Oyla:

kavramsal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kavramsal
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam naptın derdine çare buldun mu???burda yardım isteyen arkadaşlara herzaman herkes yardımcı olur.ama arkadaşların yardım aldıktan sonra geri dönüş yapmamalarını (şöyle yaptım oldu-böyle yaptım olmadı) ben şahsen tasvip etmiyorum çünki aynı problemi yaşayan yada yaşayacak arkadaşlara yol göstermiş olacaksın...titreşimi kapatınca ve ters çevirmeyi aktif edince çevirerek telin sesi kısılıyor. Ben bizzat denedim.
Dostum titreşim kapatınca çalışıyor evet. Keşke titreşim varken de özellik çalışsa. Ayrıca telefonla konuştuktan sonra ekranda çağrı görüntüsü kaybolmuş oluyor. Yani kapatmaya basamıyorum.

Oyla:
Üst Alt