Mod Çağrı Günlüğü Renklendirme

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
bende biraz önce denedim. rehbere girmiyor :D tekrar rom yüklemek gerekiyor galiba :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

asıl soru şimdi geliyor aynı romu direk mevcut olanın üzerine kursam sıkıntı olur mu ?
Sıkıntı olmaz hocam.

gkhnylmz8991

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
Sıkıntı olmaz hocam.

üstat rom olarak sıkıntı olmadı ama rehber yine çalışmadı. twrp den format data yaparak yeniden rom yükledim anca öyle çözüldü sorun. note 6 pro kullanan arkadaşlar uzak dursun, benden söylemesi :)

SkyTurk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Meslek
Elektronik
Konular
9
üstat rom olarak sıkıntı olmadı ama rehber yine çalışmadı. twrp den format data yaparak yeniden rom yükledim anca öyle çözüldü sorun. note 6 pro kullanan arkadaşlar uzak dursun, benden söylemesi :)

Note6 Pro da sorunsuz çalışıyor

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Çağrı günlüğü renklendirme . Hiç uğraşmadan TWRP den flashlayarak da yapabilirisiniz .
dosyasını TWRP den flashlayın . Mi 8 lite STOCK V10.3.1.0.PDTMIXM (MIUI10 ) Sürümünde denendi çalışıyor . Giden arama yeşil , gelen arama mavi , cevapsız çağılar kırmızı renkli .
Twrp den yüklerken for mi 8 Lite yazıyor. Mi 6 eu beta 9. 5.30 denendi baştan rom yüklemek zorunda kaldım

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Desteğiniz için teşekkürler;
Rom un zip dosyası içinden Contact apk yı dışarı aldım ama Notepad ile denediğimizde bozuk karakterler yapıyor

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
yapmasına yapıyorum mi note 3 eu 10.3.1 ile fakat çağrı geçmişine girmeye kalktığımda durduruldu hatası veriyor.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Desteğiniz için teşekkürler;
Rom un zip dosyası içinden Contact apk yı dışarı aldım ama Notepad ile denediğimizde bozuk karakterler yapıyor
Contact.apk yi Batchapk tool ile parçaladıktan sonra adı geçen dosyaları notepadd ile açacaksınız

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Mi 9 da deneyen oldu mu ? rehber çalışmaması gibi bir durum varmı? çünkü bu en çok istediğim şey ve malesef miui bu konuda çok kötü çağrı kayıtlarını anlamak için zorlanıyoruz.Keşke stock böyle renkli olsa

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Çağrı günlüğü renklendirme . Hiç uğraşmadan TWRP den flashlayarak da yapabilirisiniz .
dosyasını TWRP den flashlayın . Mi 8 lite STOCK V10.3.1.0.PDTMIXM (MIUI10 ) Sürümünde denendi çalışıyor . Giden arama yeşil , gelen arama mavi , cevapsız çağılar kırmızı renkli .
Denemek isteyip de endişe eden arkadaşlar kullandığınız Custom Rom daki contacts.apk dışarı alıp mgulay kardeşimizin hazırlamış olduğu bu dosya ile farklı bir yedek ile contacts.apk ları yer değiştirirler ve bunu kenarda bekletirler. Olaki kendi cihazları olumsuz cevap verdi yine TWRP den hazırlamış oldukları bu dosya ile kullandıkları rom üzerine sadece contacts.apk atmış olurlar ve sadece wipe cache ile iş biter eskiye dönerler ve full format gerekmez. Beğenen el kaldırsın :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hatta aha şimdi deniyorum sevgili rahat durmayan Mi kullanıcıları, beklemede kalın

Üst Alt