Rom [By Greeshan] [ Mi 9T/Redmi K20] MIUI 12 Global Stabil 12.0.5.0 V2 [Android 10]

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Bende eu stabile geçtim bildirim sıkıntım felan kalmadı, direkt düşüyor cihaza ancak amaç test olduğundan geri greeshan kurayım dedim aynı durumları yaşadık. Eu stabilde iyi, greeshan da. Bu durumu yaşamasam greeshanda devamlı kalma düşüncem vardı. Aosp romda mıuı ye alışan adama farklı gelir şimdi en azından durum benim açımdam çözümlendiği için gerek kalmadı aosp yönüne kaymaya. Onu dene, bunu dene belli süre sonra fenalık getiriyor. Haftalık güncelleme yapayım hastalığı yokmuş bende şu duruma bakılırsa onu görmüş oldum.
Hangi sürüm hocam? Dünden beri bildirim veya başka konuda sorun oldu mu?

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
Hangi sürüm hocam? Dünden beri bildirim veya başka konuda sorun oldu mu?

Eu Stabil 12.0.6. Hayır hocam fazlasıyla memnunum bildirimler gayet hızlı düşüyor cihaza hiçbir sorun yaşamadım, ekran süresi anlamında da memnunum bir ara sırf denemek için Aosp RR yükledim ama MIUI'e alışmışız geri döndüm hemen eu stabile. Tavsiye ederim.

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Eu Stabil 12.0.6. Hayır hocam fazlasıyla memnunum bildirimler gayet hızlı düşüyor cihaza hiçbir sorun yaşamadım, ekran süresi anlamında da memnunum bir ara sırf denemek için Aosp RR yükledim ama MIUI'e alışmışız geri döndüm hemen eu stabile. Tavsiye ederim.
Size güvenip kuracağım hocam, bugün yarın şehir dışına çıkacağım uzun bir süre yazılım ile uğraşamam sanırım o yüzden hata ile karşılaşmak istemiyorum. Bu gece kuracağım bakalım ne olacak :)

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
Size güvenip kuracağım hocam, bugün yarın şehir dışına çıkacağım uzun bir süre yazılım ile uğraşamam sanırım o yüzden hata ile karşılaşmak istemiyorum. Bu gece kuracağım bakalım ne olacak :)

Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum bende açıkçası eu stabil düzgün gittiği için kalmayı düşünüyorum daha değiştirmem sanırım rom :)

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum bende açıkçası eu stabil düzgün gittiği için kalmayı düşünüyorum daha değiştirmem sanırım rom :)
Zamanında günlük rom değiştirirdim, şimdi sıkıldım ne yalan söyleyeyim :) Güncel stabil olsun uzun zaman kullanayım istiyorum :)

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Eu Stabil'den ziyada bu romu öneririm. Bütün romları deneyimlemiş birisi olarak uzun zamandır durduğum tek rom. Gerek özellikleri gerekse pil performansı çok iyi diğer romlara göre

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
Eu Stabil'den ziyada bu romu öneririm. Bütün romları deneyimlemiş birisi olarak uzun zamandır durduğum tek rom. Gerek özellikleri gerekse pil performansı çok iyi diğer romlara göre

Bildirim sıkıntısı yaşadık biz bu romda hocam kimi arkadaş bir sorun yaşamıyor yoksa stabilliği konusunda bizde memnunduk. Bizim şansımıza oda..

Üst Alt