Rom [By Greeshan] [Android 10] MIUI 12 Endonezya Stabil 12.0.3.0 (JOYEUSE)

saracx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Bir iki gün içinde ki pil performansı nasıl hocam ?
Hocam bir kere sarj ettim daha kurulumdan sonra yani batarya bir kere bitirmis oldum cok fazla kopyalama restart vs yaptim buna ragmen 7 saat civari ekran suresi verdi normal senaryomda iki gun sarj etmeden gunluk kullanim sunuyordu cihaz bana bir iki sarj sonra net biseyler soyleyebilirim. Eger sorun olursa stock globaele donerim malesef.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Test etmek için en az 1 hafta 10 gün kullanmak gerektiğini düşünüyorum hocam bende.
Kesinlikle hocam sarji test etmek temiz kurulum ve en az bir hafta on gun test sart. Ben agir bir sey yapmiyorum hocam iki gunde bir sarj ediyorum genelde 8 saat civari ekran suresi aliyodum global stokta ama hem miui 12 beklemek hemde buglar can sıkıcı malesef ki

Son düzenleme:

Mühendüstri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Endüstri Mühendisi
Konular
4
Sürekli oyun oynadığım için pil performansını test edemedimdrunk~~ Ama ne oyunlarda ne arayüzde bir hata vs yok, ayrıca kayan pencereler özelliği o kadar işime yaradı ki müthiş.
~Karanlık mod tamamen entegre çalışıyor MIUI 11 deki gibi her siteye her uygulamaya çalışmama sıkıntısı yok.
Pil durumunu kullanıma göre tahminlersem 10 saat (Ağır Oyun oynamadan) yoğun ekran süresinden sonra %15 civarı kalıcaktır.

Keopsfenks

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Huawei
Konular
1
Hocam yeni kurulum yaptım MIUI 11 arayüzünde böyle mi ? değilse nasıl değiştirebilirim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hocam yeni kurulum yaptım MIUI 11 arayüzünde böyle mi ? değilse nasıl değiştirebilirim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Ayarlar/Ekran/Kontrol Merkezi ve Durum Çubuğu/Yeni Kontrol Merkezini Kullan.

asgtr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asg
Cihazım
Resmi Note 9 Pr
Konular
0

bu sayfada v2 sürümü var. Bunu yükleyen oldu mu aranızda?

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25

bu sayfada v2 sürümü var. Bunu yükleyen oldu mu aranızda?
Daha bu sabah yayınlanmış. Bence kesinlikle denenmeli çünkü şu an kullanıyorum ve çok güzel düşünülmüş ancak ufak tefek eksiklikleri var V2 de bunlar düzeltilmiştir diye umut ediyorum. Veri kaybı olmadan nasıl kuracağımızı bilir bir kişi anlatırsa çok iyi olur.

Daha bu sabah yayınlanmış. Bence kesinlikle denenmeli çünkü şu an kullanıyorum ve çok güzel düşünülmüş ancak ufak tefek eksiklikleri var V2 de bunlar düzeltilmiştir diye umut ediyorum. Veri kaybı olmadan nasıl kuracağımızı bilir bir kişi anlatırsa çok iyi olur.
Monalte

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
V2 Sürümü Konuya Eklenmiştir.
Hocam peki direkt şu an kullandığımızın üstüne flaşlasak oluyor mu yoksa wipe ve format data işlemlerini tekrar yapmak gerekiyor mu ?

asgtr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asg
Cihazım
Resmi Note 9 Pr
Konular
0

Monalte
çok hızlı cevap geldi şaşırdım. bende direkt endonezya miui 12'yi silip bunu kuracağım. dosyaları indirdim şimdi twrp kuracağım. twrp yok telefonda. bir kuralım bakalım. diğer soruna gelirsek, custom rom kurduğunuzda geliştirici yeni rom versiyonu yayımladığında dalvik cache ve system cache formatlama dışında formatlama yapmadan üstüne kurduğunuzda veriler silinmez. ama dediğim gibi ilk versiyon üzerine kuracaksanız yükseltme versiyonu da aynı custom rom olmalı.

cache wipe yapıp romu direkt kur. data formatlama yapma.

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
çok hızlı cevap geldi şaşırdım. bende direkt endonezya miui 12'yi silip bunu kuracağım. dosyaları indirdim şimdi twrp kuracağım. twrp yok telefonda. bir kuralım bakalım. diğer soruna gelirsek, custom rom kurduğunuzda geliştirici yeni rom versiyonu yayımladığında dalvik cache ve system cache formatlama dışında formatlama yapmadan üstüne kurduğunuzda veriler silinmez. ama dediğim gibi ilk versiyon üzerine kuracaksanız yükseltme versiyonu da aynı custom rom olmalı.

cache wipe yapıp romu direkt kur. data formatlama yapma.
Çok teşekkür ederim. Pbrp recovery de wipe kısmı biraz farklı , değişik bölümler var umarım doğru yaparım

Üst Alt