Yardım Bütünleme ödevim için yardım (word)

Metin5454

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Mert
Cihazım
Mİ Note 10
Meslek
Öğrenci
Konular
31
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
masik x
Telefon Modeli
mi9
Bootloader Kilidi
Açık
arkadaşlar merhaba notumu yükseltmek için bütünleme sınavına girdim hoca belirli maddeler verip bize bu maddeleri word'e uyarlamamızı söyledi. Bende uyarladım 2-3 kere maddelerin doğruluğunu belge üzerinden teyit ettim sıkıntı yok gibi ama bilen biri bakıp karşılaştırırsa sevinirim.

Ekli dosyalar

• ödev maddeleri.jpg
    ödev maddeleri.jpg
    122,8 KB · Görüntüleme: 32
  • 1912901016-BütünlemeSınav Ödevi.rar
    91 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

Metin5454

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Mert
Cihazım
Mİ Note 10
Meslek
Öğrenci
Konular
31
Bu şekilde genel bir soru sormak yerine yapmak istediğinizi yazsanız ve bilenler konuya cevap yazsa daha rahat yardım bulabilirsiniz gibi geliyor...
şöyle notumu yükseltmek için bütünleme sınavına girdim hoca belirli maddeler verdi o maddelere göre word hazırlamamızı istedi bende hazırladım kontrol ettiğimde sorun yok gibi ama bilen birinin bakması daha iyi olur diye düşündüm
Ödev Link :

Ekli dosyalar

• ödev maddeleri.jpg
    ödev maddeleri.jpg
    122,8 KB · Görüntüleme: 36
Oyla:

nurettinadsiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nureddin
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Muhasebe
Konular
2
Hocam ödev konusunda yardımcı olamayacağım yalnız Gölhisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu olması gerekmiyor mu ?

Oyla:

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Yıl 2020 oldu. MS Office programlarini kullanma yetkinliği açısından şüphe duymamaniz gerekecek kadar imkanlara rahat erişilebilir bir teknolojik yaşamdayiz.

Düzenleme önerilerim:
1- Üniversite logosu ve yazılarınızı center(ortalama) hizalama yapmanız daha iyi olacak. Şık durmuyor. Tez kapaklarının nasıl hazırlandığını araştırıp o görünümde hocanızın değerlendirme kriterlerine uygun bir şekilde yapabilirsiniz.

2- niye başlıkları ince, ana yazıları bold yaptınız? Ben ödev maddelerinizde öyle bir şey okuyamadım, bold başlıklarda ve önemli vurgulamalarda kullanılır, bütün yazıda değil. Göz yoruyor.
3- Turuncu başlıklarınızın birinde calibri değil calibri light yazı tipi gördüm. onu düzeltebilirsiniz.

İşyerindeyim fazla bakamıyorum. Ayrıca bir üniversite hocasının bu kadar ilginç bir ödev vermesine şaşırdım. İnşallah yüksek not alırsınız.

Oyla:

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Yıl 2020 oldu. MS Office programlarini kullanma yetkinliği açısından şüphe duymamaniz gerekecek kadar imkanlara rahat erişilebilir bir teknolojik yaşamdayiz.

Öyle demeyin. Ben bu konunun bir benzeri yüzünden bi' arkadaşım tarafından linç yedim.

Evkur Mağazasında aradığım bi' ürünü bulamadım, stoktan bakalım diye başka birisini çağırdı ve bilgisayar kullanmasını bilmediğini kendisi bizzat dile getirmişti.

Oyla:

Metin5454

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Mert
Cihazım
Mİ Note 10
Meslek
Öğrenci
Konular
31

Düzenleme önerilerim:
1- Üniversite logosu ve yazılarınızı center(ortalama) hizalama yapmanız daha iyi olacak. Şık durmuyor. Tez kapaklarının nasıl hazırlandığını araştırıp o görünümde hocanızın değerlendirme kriterlerine uygun bir şekilde yapabilirsiniz.

2- niye başlıkları ince, ana yazıları bold yaptınız? Ben ödev maddelerinizde öyle bir şey okuyamadım, bold başlıklarda ve önemli vurgulamalarda kullanılır, bütün yazıda değil. Göz yoruyor.
3- Turuncu başlıklarınızın birinde calibri değil calibri light yazı tipi gördüm. onu düzeltebilirsiniz.

İşyerindeyim fazla bakamıyorum. Ayrıca bir üniversite hocasının bu kadar ilginç bir ödev vermesine şaşırdım. İnşallah yüksek not alırsınız.
1- normalde o şekildeydi ama hocanın dediği gibi normal stilini değiştirince bu şekilde oldu ellemedim (iki yana yaslı)
2- yine hocanın verdigi maddede normal stilleri arial black 12 yapmamızı istedi belge şuan bold değil zaten arial black olduğu için kalın duruyor
3- calibri yazı tipi düzeltildi teşekkürler

Oyla:

ArchAmedli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ArchAmedli
Cihazım
Mi Note 10
Konular
4
şöyle notumu yükseltmek için bütünleme sınavına girdim hoca belirli maddeler verdi o maddelere göre word hazırlamamızı istedi bende hazırladım kontrol ettiğimde sorun yok gibi ama bilen birinin bakması daha iyi olur diye düşündüm
Ödev Link :

Hocam , bu tür ödevlerde satır aralığı genellikle 1,5 alınması istenir . Sizin teslim edeceğiniz ödevde satır aralığını 3 alıp yazıyı kalın şekilde kullanmanız biraz gereksiz gözükmekte. Kapak sayfasında rastgele boşluklar ve sıralamalar yerine belirli düzende ilerlemeniz sizin için bir artı söz konusu olacaktır. Ekte kullandığım bir örneği sizinle paylaşıyorum.

Düzenleme önerilerim:

Hocam yılın 2020 olması birşeyi değiştirmez , arkadaş elinden geleni yapmaya çalışmış teyit ettirmek için foruma yüklemiş . Bizim de görevimiz her zaman hoşgörü ile bakıp yorumlamak , yardımcı olmaktır. 2020 dışındaki yorumlarınıza katılıyorum clap~~

Herkese iyi çalışmalar dilerim .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekli dosyalar

• ÜNİVERSİTESİ.rar
    9,3 KB · Görüntüleme: 1
Oyla:

Metin5454

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Mert
Cihazım
Mİ Note 10
Meslek
Öğrenci
Konular
31
Hocam , bu tür ödevlerde satır aralığı genellikle 1,5 alınması istenir . Sizin teslim edeceğiniz ödevde satır aralığını 3 alıp yazıyı kalın şekilde kullanmanız biraz gereksiz gözükmekte. Kapak sayfasında rastgele boşluklar ve sıralamalar yerine belirli düzende ilerlemeniz sizin için bir artı söz konusu olacaktır. Ekte kullandığım bir örneği sizinle paylaşıyorum.

Hocam yılın 2020 olması birşeyi değiştirmez , arkadaş elinden geleni yapmaya çalışmış teyit ettirmek için foruma yüklemiş . Bizim de görevimiz her zaman hoşgörü ile bakıp yorumlamak , yardımcı olmaktır. 2020 dışındaki yorumlarınıza katılıyorum clap~~

Herkese iyi çalışmalar dilerim .
Satır aralığı 1.5'a indirildi. Yazılar kalın değil arial black diye öyle gözüküyor benmi yanlış biliyorum. Kapak sayfası tasarımı eskiden dediğiniz gibiydi ama dediğim gibi stili uygulayınca bu şekilde oldu sizin demek istediğiniz 1.sayfa hariç obür sayfalara mı uygulayım dediği stili hocanın öbür türlü 1. sayfayı düzenleyemem.

son hal kapak düzenlenmedi daha.

Ekli dosyalar

• 1912901016-BütünlemeSınav Ödevi.rar
    91,2 KB · Görüntüleme: 1
Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt