Soru Buradaki son vakitlerim

Alperen24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
61
Kullandığın cihaz ne bilmiyorum ama miui stock romlar en stabili bana göre Endonezya romu ben 12.5.3 gayet memnunum. Endonezya romu diğer romlara göre daha stabil olduğu için miui 14 derim memnun kalmazsan miui 12.5.2 yüklersin
Note 9 Pro joyeuse hocam cihaz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam o kadar ugraştıysan bari kendi romunu yapsaydın eskiden yapardım o zamanlar htc cihazlar vardı hafızaları 512 mb falandı o yüzden 75 mb rom yapmıştım işlemci 500-800 mhz falandı overclock yapıyordum hey gidi günler 75 mb rom htc explorer e güzel olmuştu o zamanlar yokluktan ugraşıyorduk şimdiki cihazlar pc gibi maşallahı var rom editlemeye gerek yok olursa root yapıyorum yoksa crdroid devam
Hocam 10 yasindaydim o zamanlar ne rom yapması 😅 işte root atardım yada daha ileri gidersek pubg mobile için hile açmaya çalışırdım ne olcak

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Endonezya romlar iyidir tavsiyem miui12 bir rom atın keyfinize bakın derim artık uğraşmayacak iseniz.

Alperen24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
61
Endonezya romlar iyidir tavsiyem miui12 bir rom atın keyfinize bakın derim artık uğraşmayacak iseniz.
Hocam 12.0.4 aticaktim zamanında batarya konusunda öyle böyle ovmemisler ama şey oluyor ya bir uygulamayı açıyorsun daha tam açılmadan kapatınca ana ekran gidip geliyor yasamissindir belki onu hiç sevmiyorum ondan 12.5.2 kurucam herhalde MIUI 14 de biraz hantal

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
144
Merhabalar malûm yks ye girdim yaklasik 6-7 senedir rom işi ile uğraşiyorum ilk başlarda ufak ufak magisk ile rom atmaya başlayarak başladım bu işe fakat bu yıllar sonunda bagimlilik haline geldi bende artık üniversiteye gideceğim için bu işlerle uğraşmak istemiyorum çünkü bazen rom atarken ekrana bakmaktan gözlerim sızlamaya kadar gidiyor.

Demem oki üniversiteye gideceğim için artık rom işinden mantıken bu siteyede artık girmeyeceğim bu bağımlılıktan kurtulmaliyim o yüzden sizden son bir sorum var tek bir rom atip bootloader kilityelip bu isten kurtulmak istiyorum.

Bu yüzden size son bir sorum olucak

MIUI 14 Endonezya

MIUI 12.5.2 Endoneyza

MIUI 12.0.4 Endonezya

Bu 3 romdan birini kurucam yada sizin ozellikle tavsiye ettiğiniz bir romu kurabilirim fakat önereceğiniz romu Suna göre secerseniz çok iyi olur

- Aosp rom olmasin miui olsun

-Mumkunse rom stock olsun veya olacaksada hatasiz bir miui custom olabilir

Şimdiden teşekkür ederim burda gerçekten iyi bir vakit gecirdim bana bu zamana kadar yardım eden etmeyen herkese tekrardan teşekkürler.
Stock eea kurun isterseniz kilit kapatın isterseniz açık tutun aylardır kullanıyorum sorun çıkmadı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Alperen24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
61
Stock eea kurun isterseniz kilit kapatın isterseniz açık tutun aylardır kullanıyorum sorun çıkmadı.
Hocam xiaomi dialer yok ya ondan kurasim gelmedi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Hocam xiaomi dialer yok ya ondan kurasim gelmedi
Xiaomi Dialer olunca ne oluyor hocam
Ben şu an global kullanıyorum Eylül den bu yana ve hiç eksikliğini hissetmedim mesela

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Alperen24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
61
Xiaomi Dialer olunca ne oluyor hocam
Ben şu an global kullanıyorum Eylül den bu yana ve hiç eksikliğini hissetmedim mesela

Hocam google uygulaması fazla olunca sanki şarjım daha hızlı gidiyor gibi geliyor performans olarak nasıl bu rom Endonezyaya gore

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Hocam google uygulaması fazla olunca sanki şarjım daha hızlı gidiyor gibi geliyor performans olarak nasıl bu rom Endonezyaya gore
Endonezya romu hiç kullanmadım, hep EU kullandım, geçen sene Max3 de bazı AOSP romlar denedim ama en iyisi Crdroid idi. Şarjınızın daha az gitmesi için kullanmadığınız yada az kullandığınız uygulamaların mobil ve WiFi lerini kısıtlayın, lazım olunca açın

Alperen24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
61
Endonezya romu hiç kullanmadım, hep EU kullandım, geçen sene Max3 de bazı AOSP romlar denedim ama en iyisi Crdroid idi. Şarjınızın daha az gitmesi için kullanmadığınız yada az kullandığınız uygulamaların mobil ve WiFi lerini kısıtlayın, lazım olunca açın

Hocam bence en stabil Endonezya bende hiç Eea kullanmadim onun dışında eu rusya global vs hepsini kullandim

Alperen24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
61
Hocam yine rahatsız ettim ama pil durumu nasıl kaç saat pil alıyorsunuz ve performans olarak iyi degilmi birkezde Eea deneyeyim dedim

Üst Alt