Soru bu yeni modelle ilgili fikirleriniz neler?

dr gakumba

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gakumba
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
şahsen; buyuk ekranlı,buyuk bataryalı,hızlı sarj ve hafıza kartı destegı,fm radyo ve kızılotesı bulunan bır cıhaz beklemekteydım..su an kullandıgım redmı note 5 artık pıl durumu yuzunden yetmemeye baslamıstı ama son cıkan modellerde xıaomı nın kart destegını kestıgını gorduk ne yazık kı(5260 mah lık mi note 10 kart destegı harıc cok ıyı olmus)..bu nedenle bence fena cıhaz olmamıs..ozellıkle ekran boyutu,pil kapasitesi,33w hızlı sarj ve yana konmus parmak ızı sensoru benı cezbettı..nfc ıle ılgılı bır bılgı edınemedım ama ulkemıze gelırse ve fıyatı abartılmazsa almayı dusunuyorum..sızlerın fıkırlerını merak edıyorum..

dr gakumba

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gakumba
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
Pil ve kamera için çok çok iyi tercih olur. Ama fiyatını düşük beklemeyin. Yani herturlu düşük olacak da xaoimiye göre düşük olmayabilir.
fıyatları dusuk aslında ama ama kur ve ekonomık durum nedenıyle ulkemıze geldıgınde sısıyor fıyat halıye..ust sevıye telefon almak ısteyen en az 5000 lıra vemek zorunda ne yazık kı,2500-3000 lıralık cıhazlara da pahalı demek yanlıs olur..gobal model ya da modeller ne zaman hangı ısımde ve ozellıklerde cıkacak bekleyıp gormek lazım..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam Şahsen Redmi note 5 i çok severim 1.5 yıl kullandım ve hala evde duruyor Redmi note 8 e geçtim yani 3 Level atladım baya fark ettirdi Şimdi siz 4 Level atlarsanız işte ozaman anlarsınız Cam kasa falan derdi kalmıyor Gorilla glas 5 testlerini izledim gerçekten başarılı birde kılıf takıyorsunuz risk ortadan tamamen kalkıyor. Nfc ye gelince redmi note 8 pro ve Redmi note 8T modelinde gelmişti ve iki cihazda bence fazla popüler olmadı o yüzden xiaomi yeni modellere koymamış olabilir diye düşünüyorum
esıme aldık gecen gun note 8 pro 6/64gb lık modelı cunku telefonunu suya dusurup perte cıkarmıstı(redmoı note 6 pro)..saglamlık olarak kesınlıkle cam kaplamanın metal kasa kadar dayanıklı oldugunu dusunmuyorum..saglam bır kılıfla kullanmak cozum olabılır elbet ama daha dıkkatlı kullanmak ve sakınmak gerekır kullanırken;en azından ben oyle kullanırım sanırım..ınsan bıraz rahat olmalı telefonu elınde tutarken,metal kasa bu rahatlıgı bana verıyor,tabı uzerınde saglam kılıf yıne de mevcut redmı note 5 ın :D.. nfc ye gelırsek,olmazsa olmaz bır ozellık degıl benım ıcın..nfc benden zıyade esıme lazımdı o nedenle rn8 pro aldık ona,evet sahıden hızlı ve ıyı bır telefon..ozellıkle pılı ve nfc nedenıyle aldık ona ve memnun sımdılık..ama bıldırım ısıgı olmayan cıhaz alır mıyım ona emın degılım..en onemlı ozellıklerden bırı benım ıcın,cunku gayet pratık ve faydalı bır ozellık gunluk kullanımda..

Son düzenleme:
Oyla:

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Ne bilim değişik yani. Normal note 9 beklerken pro ve pro max geldi. İkisinin arasında pro max alınır ama şu delikli ön kamera olayına çok soğuk bakıyorum. Kenarda parmak izi de nasıl bir kullanım sunuyor acaba?
En hızlı,en stabil ve en kullanışlı parmak izi,yandan parmak izi hocam.Emin olabilirsiniz.

Oyla:

dr gakumba

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gakumba
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
En hızlı,en stabil ve en kullanışlı parmak izi,yandan parmak izi hocam.Emin olabilirsiniz.
bana da oyle gelıyor..cıhaz olmus bu sefer dıyebılırım..neredeysesmirk~~..ah bır de su bıldırım ısıgını kırpmasalardı keskesmoking~~.. "redmı note 9" modelı henuz tanıtılmadı,onun da yakında tanıtlacagı soylenıyor..xıaomı global pazara cıhazların ısmını ve bıraz da ozellıklerını degıstırerek cıkarıyor..ayrıca, "redmi note 9s" modelı 23 mart ta tanıtılacakmıs..

Oyla:

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Note 7 > Note 8

Bütün yenilikler ilk bu telefonda yapıldı. Redmi serisi bu telefonla canlandı bence. Yapılan romlardanda anlayabiliriz.

Damla çentik
Cam tasarım
48 MP kamera
Type c
Vs

Oyla:

dr gakumba

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gakumba
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
ve nihayet global model olan REDMI NOTE 9S tanitildi..note 9 pro ile ayni cihaz..

Oyla:

object1500

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Object1500
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
note 8 pro candır cann, canavar canavar....note 9 un adı var sadece içi boş. ne işlemci ne performans yanına yaklaşamaz. gayet belli. kamera kısmı beni ilgilendirmiyor direkt ram ve işlemci önemli benimiçin.

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193
Redmi Note 9 serisinde demi tianma panel var acaba?

Oyla:

dr gakumba

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gakumba
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
nihayet `note 9 pro max` olanin global versiyonu `note 9 pro` adiyla cikti bugun..nfc de mevcut..simdi gelmesini beklemek kaldi..umarim fiyati sisirmezler..

Oyla:

oktay07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oktay
Cihazım
Redmi s2
Konular
4
Note 9s 6/128 2900 lira bence iyi gibi ama note 9 pro max gelıcek mı Turkıyeye onu bılmıyorum.Gelirse fiyatı ne olur bilmiyorum.Alıp almamakls kararsız kaldım.

Oyla:

Jujuju

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
jjuju
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
bu cihaz ne zaman gelir