Soru bu yeni modelle ilgili fikirleriniz neler?

dr gakumba

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gakumba
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
şahsen; buyuk ekranlı,buyuk bataryalı,hızlı sarj ve hafıza kartı destegı,fm radyo ve kızılotesı bulunan bır cıhaz beklemekteydım..su an kullandıgım redmı note 5 artık pıl durumu yuzunden yetmemeye baslamıstı ama son cıkan modellerde xıaomı nın kart destegını kestıgını gorduk ne yazık kı(5260 mah lık mi note 10 kart destegı harıc cok ıyı olmus)..bu nedenle bence fena cıhaz olmamıs..ozellıkle ekran boyutu,pil kapasitesi,33w hızlı sarj ve yana konmus parmak ızı sensoru benı cezbettı..nfc ıle ılgılı bır bılgı edınemedım ama ulkemıze gelırse ve fıyatı abartılmazsa almayı dusunuyorum..sızlerın fıkırlerını merak edıyorum..

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Bu gidişle almam bir daha şayomi. 2000'e aldığım telefon yılı çıkmadan 1000'e düştü headbang~~

Oyla:

BoZKuRT1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
galip
Cihazım
note 8 pro
Konular
3
bir öncekinin nerdeyse aynı mtk işlemci yerine snapdragon kullanılmış 12 nm yerine 8nm ile üretilen bir işlemci daha büyük batarya ekran daha büyük kameralar aynı ram aynı bellek aynı 8 pro yu kat be katlayacak bişey yok alırmıyım telefon ihtiyacım olursa ki olma ihtimali var daha düşük güç tüketebilecek bir işlemcisi olduğu için 2000 ile 2500 arasına düştüğünde alabilirim antutu 320 000 civarında olacaktır yani nerdeyse note 8 pro kadar

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
Ne bilim değişik yani. Normal note 9 beklerken pro ve pro max geldi. İkisinin arasında pro max alınır ama şu delikli ön kamera olayına çok soğuk bakıyorum. Kenarda parmak izi de nasıl bir kullanım sunuyor acaba?

Oyla:

dr gakumba

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gakumba
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
Ne bilim değişik yani. Normal note 9 beklerken pro ve pro max geldi. İkisinin arasında pro max alınır ama şu delikli ön kamera olayına çok soğuk bakıyorum. Kenarda parmak izi de nasıl bir kullanım sunuyor acaba?
sahsen ıslemcı falan pek onemlı krıter degıl benım ıcın..buyuk ekran ve bataryalı,hafıza kartı destegı,radyo,kızılotesı ve hızlı sarj olan bır model beklemekteydım..bu fena olmamıs gıbı..yandakı parmak ızı sensoru kolaylık olur bence,ama bunu guc tusunun ıcıne gommusler,gunluk kullanımda sorun olur mu bılmem..note 5 kullanıyorum su anda,global model cıkıp ulkemıze geldıgınde fıyatı abartı olmazsa alırım buyuk ıhtımal..bır de nfc olsaydı cok ıyı olurdu ama onu neden koymadılar anlamadım gıttı..8 e koy 9 a koyma..pılavcı kafası |(

Oyla:

Ademg23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem GVRCN
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
29
Hoca redmi serisi bana göre note 6 prodan sonra bozdu gibi ya ben ısınamadım sonrasına nedense note 9 pro tutarmı bilemem tutsa da ghost screen ya da panel arızaları vermeye devam eder bence

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Hoca redmi serisi bana göre note 6 prodan sonra bozdu gibi ya ben ısınamadım sonrasına nedense note 9 pro tutarmı bilemem tutsa da ghost screen ya da panel arızaları vermeye devam eder bence
Ben bu güne kadar anlamadığım tek şey bu note 6 pronun neden piyasaya sürüldüğü :) Aynı note 5 2 fark var çentik birde çift ön kamera kalan herşey aynı ne type c var nede işlemci farkı var

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
şahsen; buyuk ekranlı,buyuk bataryalı,hızlı sarj ve hafıza kartı destegı,fm radyo ve kızılotesı bulunan bır cıhaz beklemekteydım..su an kullandıgım redmı note 5 artık pıl durumu yuzunden yetmemeye baslamıstı ama son cıkan modellerde xıaomı nın kart destegını kestıgını gorduk ne yazık kı(5260 mah lık mi note 10 kart destegı harıc cok ıyı olmus)..bu nedenle bence fena cıhaz olmamıs..ozellıkle ekran boyutu,pil kapasitesi,33w hızlı sarj ve yana konmus parmak ızı sensoru benı cezbettı..nfc ıle ılgılı bır bılgı edınemedım ama ulkemıze gelırse ve fıyatı abartılmazsa almayı dusunuyorum..sızlerın fıkırlerını merak edıyorum..
Pil ve kamera için çok çok iyi tercih olur. Ama fiyatını düşük beklemeyin. Yani herturlu düşük olacak da xaoimiye göre düşük olmayabilir.

Oyla:

dr gakumba

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gakumba
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
su anda kullandıgım 3. xıaomı cıhazı(redmı note 5) ve hıcbırınde sorun yasamadım,bıraz da sans ısı elbet ama gercekten su parlak plastık/cam kaplama kasalara ısınamadım ben de..eskı redmı modellerındekı alumınyum kasa ne kadar saglam ve guzeldı halbukı..parlak cafcaflı yanar donerlı cıhazlardan nefret edıyorum sahsen..saglam kılıfsız olarak kullanmak cok rısklı,bır kac gunde bıle cızılıp catlama ıhtımalı cok yuksek..ıslemcı-kamera konusu tartısılır elbet ama oncekı modelde bulunan nfc neden konmaz,hatta basıt bır bıldırım ısıgını bıle neden kaldırılır anlamıs degılım..gelırse alırım dıyordum ama su an kararsızım acıkcası..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben bu güne kadar anlamadığım tek şey bu note 6 pronun neden piyasaya sürüldüğü :) Aynı note 5 2 fark var çentik birde çift ön kamera kalan herşey aynı ne type c var nede işlemci farkı var
o zamanlar centık furyası vardı,uyugun fıyatlı centıklı cıhaz merakı nedenıyle cazıp gelıyordu kullanıcıya..sımdı para etmez bana gore de..giggle~~

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
su anda kullandıgım 3. xıaomı cıhazı(redmı note 5) ve hıcbırınde sorun yasamadım,bıraz da sans ısı elbet ama gercekten su parlak plastık/cam kaplama kasalara ısınamadım ben de..eskı redmı modellerındekı alumınyum kasa ne kadar saglam ve guzeldı halbukı..parlak cafcaflı yanar donerlı cıhazlardan nefret edıyorum sahsen..saglam kılıfsız olarak kullanmak cok rısklı,bır kac gunde bıle cızılıp catlama ıhtımalı cok yuksek..ıslemcı-kamera konusu tartısılır elbet ama oncekı modelde bulunan nfc neden konmaz,hatta basıt bır bıldırım ısıgını bıle neden kaldırılır anlamıs degılım..gelırse alırım dıyordum ama su an kararsızım acıkcası..
Hocam Şahsen Redmi note 5 i çok severim 1.5 yıl kullandım ve hala evde duruyor Redmi note 8 e geçtim yani 3 Level atladım baya fark ettirdi Şimdi siz 4 Level atlarsanız işte ozaman anlarsınız Cam kasa falan derdi kalmıyor Gorilla glas 5 testlerini izledim gerçekten başarılı birde kılıf takıyorsunuz risk ortadan tamamen kalkıyor. Nfc ye gelince redmi note 8 pro ve Redmi note 8T modelinde gelmişti ve iki cihazda bence fazla popüler olmadı o yüzden xiaomi yeni modellere koymamış olabilir diye düşünüyorum

Oyla:
Üst Alt