Soru Brick olmadan güncelleme yapma

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Burasının mi yoksa başka yere mi girip ekran resmi atayım
hocam elinizdeki cihazın tgz uzantılı romunu indirin klasöre çıkarın rom klasörü içinde boot.img ve recovery.img dosyası olacak onu fastboottan flashlarsanız root gidecektir gelen güncellemeride sorunsuz yapabilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Burasının mi yoksa başka yere mi girip ekran resmi atayım
eger telefonun sıfırlanması sizin için pek sorun olmayacaksa kurmak istediginiz romu tgz olarak indirin fastboottan "clean all seçenegi seçili olacak" şekilde romu kurun hem temiz kurulum olur hemde sonraki güncellemelerde sorun da çıkmayacaktır

Proloader

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Promechanic
Cihazım
mi 10t
Konular
4
RKAMİXM yazıyor hocam buyrun en güncel ve global yazılım bu linkte tgz uzantılı olanı indirin 4.8 Gb boyutunda olması lazım

Mental04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi note 9S
Konular
25
hocam elinizdeki cihazın tgz uzantılı romunu indirin klasöre çıkarın rom klasörü içinde boot.img ve recovery.img dosyası olacak onu fastboottan flashlarsanız root gidecektir gelen güncellemeride sorunsuz yapabilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

eger telefonun sıfırlanması sizin için pek sorun olmayacaksa kurmak istediginiz romu tgz olarak indirin fastboottan "clean all seçenegi seçili olacak" şekilde romu kurun hem temiz kurulum olur hemde sonraki güncellemelerde sorun da çıkmayacaktır
Hocam bilgisayarim yok romu kurmam için önceden kurdum dediğim de telefoncunun yanında beraber kurmuştuk şuan bilgisayar yok ben bildirim panelinde sürekli bildirim veren güncelleme için soruyorum onu şimdi yapsam brick olur mu yada rootu kaldırıp yapsam
RKAMİXM yazıyor hocam buyrun en güncel ve global yazılım bu linkte tgz uzantılı olanı indirin 4.8 Gb boyutunda olması lazım
Hocam bilgisayarim yok nasıl indirsem de nasıl kuracam ki

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Ayn öyle ondan bahsediyorum ama net Bi cevap alamadım
Önce root'u kaldırın hocam. Kesin sonuç için Güvenlik uygulamasına girin, güvenlik taraması yapın. Uygulama size robot erişimi olduğu hatası verecek. Seçeneğe tıklayıp işlemleri yapın cihaz en güncel orijinal yazılımı indirip kuracaktır.

Üst Alt