Yardım Bootloader yardım

iskendercican

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İskender
Cihazım
Redmi note8
Konular
1
mi kilit açma durumunu beklerken mobil verimiz açıkmı olması lazım

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Oyla:

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1
hiç gerek yok bootloader kilidinin acılmasını beklerken telefona 2 kez format attım.defalarca telefonu kapattım ve temizleyiciyi defalarca kullandım.bununla hiç alakası yok.siz bootloader kilidi acmak için basvurdugunuzda o imei ve miui hesap için talimat alınıyor hepsi bu..istediginiz gibi kullanın telefonu..1 hafta sonra her halukarda acılacak.

Oyla:

iskendercican

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İskender
Cihazım
Redmi note8
Konular
1
hiç gerek yok bootloader kilidinin acılmasını beklerken telefona 2 kez format attım.defalarca telefonu kapattım ve temizleyiciyi defalarca kullandım.bununla hiç alakası yok.siz bootloader kilidi acmak için basvurdugunuzda o imei ve miui hesap için talimat alınıyor hepsi bu..istediginiz gibi kullanın telefonu..1 hafta sonra her halukarda acılacak.
çok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

çok teşekkürler ilgilendiğiniz için sağolun

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Teşekkürler hocam bilgi için. Bende hafızamı tazeledim sayenizde. Süreç uzayan arkadaşlarımızı size yonlendirip bilgi almalarını sağlayacağım.

Oyla:

NUSH

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 9T PRO
Konular
9

ci̇haz 9t pro.
bl ki̇li̇di̇ i̇çi̇n 12 gün önce telefon üzeri̇nden oem ve mi̇ui̇ ki̇li̇t açma üzeri̇nden başvuru yaptim.
12 gün sonunda bugün unlock flash i̇le bl ki̇li̇di̇ni̇ açmak i̇çi̇n gi̇rdi̇ği̇mde 900 saat (40 küsür gün) süre verdi̇.

ci̇hazi 12.ay' in başinda aldim. şuan si̇m 1 de hattim takili. bl süresi̇ni̇ beklerken 4 aylik i̇mei̇ süresi̇ sona erecek, mecbur si̇m 2 ye takmam gerekecek hatti. bu süreyi̇ beklerken si̇m 2 ye hattimi çikarip takmamda sorun olacak mi ?

yani̇ süre tekrardan 2000-3000 gün olacaksa i̇şi̇mi̇z var :)
bu süreyi̇ düşüren- kisaltan- ki̇şi̇ler varmiş ama bi̇lgi̇m yok.

Bana yardımcı olur musun hocam ?

Oyla:
Üst Alt