Rom Bootloader süresi neyi amaçlamaktadır?

• Konbuyu başlatan rukA
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 22
  • Görüntüleme 5K

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Verilen cevaplar için teşekkürler. Bir soru daha sormak istiyorum. Bootloader kilidi açık olan cihazlarda cihazımı bul özelliği kullanılamıyormuş galiba. Aldığım bu duyum doğru mu?
Öyle her yerden aldığınız duyumlara inanmayın, sorun, buradan size herkes doğru olan cevabı versin veya yardımcı olsun

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Kişisel kanaatim zorlaştırmadaki temel amacın güvenlikten öte yetkisiz satıcılar tarafından cihazların yazılımlarının değiştirilmesinin engellenmesi olduğu yönünde. Örnek olarak aşağıya bir video inceleme bırakıyorum. 2014 yılında henüz Xiaomi markası yeni yeni tanınmaya başlamışken fake rom yüklü bir Mi4 incelenmişti... (İşyerimde halen Mi4 kullanıyorum ve sadece batarya değiştirdim. Cihaz 5. yaşını doldurdu.) Bu video 214.000 defa izlenmiş bu incelemenin markaya ne kadar zarar verdiğiniz tahmin edersiniz...

Hocam bir an şok oldum, o yazıdaki emre siz misiniz yoksa? O günlerde nasıl ulaşıyorlar bu telefonlara diyordum kendime. Bu video sayesindede xiaomi firması ile tanıştım. İlk cihazım mi 4 ü almıştım. Heleki ardından cihaza windows 8 yüklenebilmesi yokmuydu, bir daha bu cihazı satmam diyordum. Çok uzun sürede 2.cihazım olarak kaldı bende, daha sonra ekranı kırılınca emekliye ayrıldı. Ama halen windows 8 dosyalarını saklıyorum, temiz mi 4 bulabilirsem alacağım..

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Hocam bir an şok oldum, o yazıdaki emre siz misiniz yoksa? O günlerde nasıl ulaşıyorlar bu telefonlara diyordum kendime. Bu video sayesindede xiaomi firması ile tanıştım. İlk cihazım mi 4 ü almıştım. Heleki ardından cihaza windows 8 yüklenebilmesi yokmuydu, bir daha bu cihazı satmam diyordum. Çok uzun sürede 2.cihazım olarak kaldı bende, daha sonra ekranı kırılınca emekliye ayrıldı. Ama halen windows 8 dosyalarını saklıyorum, temiz mi 4 bulabilirsem alacağım..
Yok hocam ben değilim orada ismi geçen Emre bir başka arkadaş galiba :)

Üst Alt