Bootloader kilidini açamıyorum

kayitdefteri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hacı Mehmet
Cihazım
Mi 5s
Konular
2
Merhaba arkadaşlar;

Gittigidiyor üzerinden Mi 5s aldım. Güncel global romla(8.0.3.0) geldi. Unlock için mi ye ticket attım. sms doğrulamaları falan filan ne var ne yok hallettim. Cihazı bul, çaldır gibi şeyleri de yaptım. Mi Unlock Tool programına giriyorum, unlock dedikten sonra yüzde 99 da takılıyor ve resimdeki hatayı veriyor. Geliştirici seçeneklerinde oem unlock seçeneğini açın diyor. Öyle bir seçenek yok. 5s te edl de çalışmıyor.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Geliştirici seçeneklersen belirtilen ayarı açınız.

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
öyle bir seçeneğin olmadığını zaten yazdım konuyu okuduysan eğer
Ayarlardan telefon hakkında kısmına girip MIUI sürümünün üzerine 5 kez dokunup artık siz gelistiriciniz yaptinizmi? Yoksa sadece oem unlock secenegimi yok. :)

kayitdefteri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hacı Mehmet
Cihazım
Mi 5s
Konular
2
Ayarlardan telefon hakkında kısmına girip MIUI sürümünün üzerine 5 kez dokunup artık siz gelistiriciniz yaptinizmi? Yoksa sadece oem unlock secenegimi yok. :)
başlangıç seviyesi android kullanıcısı değilim bunu belirteyim. oem unlock seçeneğini forumlarda araştırdım bazı telefonlarda var diğerlerinde yok. geliştirici seçeneklerinde bende öyle bi seçenek yok. eski sürüm mi unlock tool la denedim bu sefer de yüzde 50 de kaldı couldn't verify hatası aldım. sonuç olarak çıkış yolu bulamadım. updaterdan china rom yüklemeyi denedim güncelleme doğrulanamadı hatası aldım ondan da.

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
başlangıç seviyesi android kullanıcısı değilim bunu belirteyim. oem unlock seçeneğini forumlarda araştırdım bazı telefonlarda var diğerlerinde yok. geliştirici seçeneklerinde bende öyle bi seçenek yok. eski sürüm mi unlock tool la denedim bu sefer de yüzde 50 de kaldı couldn't verify hatası aldım. sonuç olarak çıkış yolu bulamadım. updaterdan china rom yüklemeyi denedim güncelleme doğrulanamadı hatası aldım ondan da.
Forumda Edl aparatları satılıyor hocam Edl aparatı yapma konusuda var, uğraşmayım derseniz Edl aparatı alıp china developer rom atabilirsiniz.

Uruk-Hai

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yunus
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
arkadaşlar sabahtan beri uğraşıyorum çözümü bir türlü bulamadım , unlock yaptım ama telefona global rom atamıyorum -sistem belirtilen dosyayı bulamıyor- yazısını alıyorum- yardım ederseniz sevinirim.

kayitdefteri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hacı Mehmet
Cihazım
Mi 5s
Konular
2
bi forumda gördüm, birisi 8.2 de enable oem unlock sçeneğinin olduğundan bahsetmiş. kilidi açmadan updater dan yüklemeyi denedim güncelleme doğrulanamadı hatasını aldım. malum 8.2 güncellemesi geri çekildi. güncellemeyi beklemeden başka bie türlü çözemez miyim bu sorunu ?

dj_fatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
N7100 v Mi5S
Konular
2
Ben açmıştım o konuyu önce sürümü 8.2.1.0 a güncellemen lazım sonra benim konumu bul orda anlattım takıldığın yer olursa sorabilirsin

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dj_fatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
N7100 v Mi5S
Konular
2
İndirip elle yükleyebilirsin onda sıkıntı yok zaten bana otomatik gelmedi elle yükledim güncelleme paketi seçme şeklinde.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt