Yardım Bootloader Kilidi Şebekeyi Kapattı

Security

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi Note3
Konular
3
Merhaba iyi forumlar.
XiaomiTool programı ile daha önce açık olan Bootloaderi kilitledim. Ancak kilitlendikten sonra şebeke gitti.
Wi-fi ağına bağlanıp geliştirici seçeneklerinden kilidi de açamıyorum. ''Ağa bağlandıktan sonra tekrar deneyin.'' hatasını alıyorum. Bu kilidi tekrar nasıl açabilirim? headbang~~headbang~~headbang~~

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
9008 e düşerse bazı yeni cihazlarda çözüm yok.
Çok teşekkürler. BL açık olunca da ne kadar brick olursa olsun, her zaman bi ümit vardır değil mi? Ona göre rom işlerine gireceğim de :)

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ensaervaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur EKM
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
0
Aynı sorun bendede var. Telefon mi 8 SE china rom yüklü. Güncellem yaptım bootloader kilidi kapalı duruma geçti modem dosyası değiştiği içinde şimdi şebeke gelmiyor. Kildi açmak için mesaj gelmesi gerekiyor ancak şebeke yok. Denemedik bişey bırakmadım ama nafile, bilgisi olan varsa şimdiden teşekkürler.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Aynı sorun bendede var. Telefon mi 8 SE china rom yüklü. Güncellem yaptım bootloader kilidi kapalı duruma geçti modem dosyası değiştiği içinde şimdi şebeke gelmiyor. Kildi açmak için mesaj gelmesi gerekiyor ancak şebeke yok. Denemedik bişey bırakmadım ama nafile, bilgisi olan varsa şimdiden teşekkürler.
Bootloader açıp çalışır duruma getirebilirim cihazınızı hocam. Özel nesajla ulaşabilirsiniz

Oyla:
Üst Alt