Rehber Bootloader Kilidi Açarken Alınan Hatalar ve Çözümleri [Görsel Ekli]

ceednaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ednan
Cihazım
mi 10 t pro
Konular
0
Bütün herşeyi olduğu gibi yapıyorum. Fastboot ekranına gelip telefonu bilgisayara bağladığımda unlock butonu aktif olmuyor. 2 farklı pc de denedim düzelmedi ne yapmam gerekiyor ?

brain123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
mi 10 t pro
Konular
0
merhaba , mi 10 t pro da bootloader kiliti için indirdiğim program telefonu görmüyor

aygit yönetici de gözükmüyor nasıl yapılır *?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
brain123, Bu program ve yöntem ile açın..

fppwolf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alican
Cihazım
not 8 pro
Konular
0
abi (plase unlock 143 hours lader ) yazıyor yardımcı olurmusun bu nedemek

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
abi (plase unlock 143 hours lader ) yazıyor yardımcı olurmusun bu nedemek
Bootloader kilidi hemen açılmıyor en az bir hafta bekletiyor. Siz de bu bekleme sürecindesiniz. 143 saat sonra denediğinize açılacaktır.

taha0001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tahsin
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
1
telefonda mi hesap oem kilit açık yetkilendirilmiş fakat pc de miflash_unlok programında mi hesabı giriyorum hesap açılıyor fakat resimdeki gibi oluyor telofona komut yollanan bölüm yok ne yapmalıyım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Unlock Toolsun son surumu ile deneyin. Versiyon 6 cikmisti. 6 surumunu bulamazsaniz 5 surumunun ingilizce versiyonunu indirip deneyin guncel surum var derse guncelleyebilirsiniz veya 5 surumu ile de yapabilirsiniz sorun olmaz.

jwhite

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Jhonny
Cihazım
Redmi Note 5a
Konular
1
Kilidini açmaya çalıştığınız cihazın 627****463 numaralı Mi Hesabına ait olduğu ve cihazın sahibi olan bu hesap tarafından kapatıldığı belirtilmiş. Cihazı yeni satın aldıysanız derhal iade etmenizi ve bulunduğunuz şehirdeki güvenlik güçlerine haber vermenizi tavsiye ederim. Cihaz bir başkasına ait görünüyor ve bu kişi cihazı uzaktan kapatmış muhtemelen çalıntı bildiriminde de bulunmuştur. @cantara hocamdan alıntıdır.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam merhaba, görsesldeki hatanın aynısını alıyorum. Ancak açıklama kafamı karıştırdı. Telefonu 4 yıl önce A101'den satın almıştım. O günden beri hiçbir sıfırlama vs. işlemi yapmadım. Kullanmakta olduğum bazı uygulamalar android 7 desteğini kestiği için android sürümünü yükseltmek istedim. İlgili programları kurup bootloader kilidini açmaya çalışırken de yukarıdaki hatayla karşılaştım. Yanlışlıkla bu kapatma işlemini ben yapmış olabilir miyim? Eğer böyle bir durum söz konusu ise tekrar nasıl açabilirim?

CraweL cantara

1652641032201-png.167238

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam merhaba, görsesldeki hatanın aynısını alıyorum. Ancak açıklama kafamı karıştırdı. Telefonu 4 yıl önce A101'den satın almıştım. O günden beri hiçbir sıfırlama vs. işlemi yapmadım. Kullanmakta olduğum bazı uygulamalar android 7 desteğini kestiği için android sürümünü yükseltmek istedim. İlgili programları kurup bootloader kilidini açmaya çalışırken de yukarıdaki hatayla karşılaştım. Yanlışlıkla bu kapatma işlemini ben yapmış olabilir miyim? Eğer böyle bir durum söz konusu ise tekrar nasıl açabilirim?

CraweL cantara

1652641032201-png.167238
Bu arada 657****979 numaralı hesap şuan telefonumda açık olan mi hesabı, bana ait olan hesapmış şimdi fark ettim. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

CraweL cantara

1652641032201-png.167238

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada 657****979 numaralı hesap şuan telefonumda açık olan mi hesabı, bana ait olan hesapmış şimdi fark ettim. Nasıl bir yol izlemeliyim?
Mi Unlock aracında da aynı hesapla oturum açın. İlk görselde o bölümü sildiğiniz için görünmüyor.

Son düzenleme:
Üst Alt