Yardım Bootloader Kapalı Note 9S Repair

euonur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
note9 pro
Konular
27
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miu12
Telefon Modeli
Note 9s
Bootloader Kilidi
Kapalı
Note 9S Cihazımın malum numaraları kayıt dışı.. o yüzden kilit başvurusu yapamıyorum.. Bl kapalı iken malum işlemi nasıl yapabilirim. (dft pro programım var)

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
peki sorun nedir ? hocam sizce ?
RSA olau nedir ve sadece 2021 cihazlardamı oldu ?
bu zamana kadar sim1 de bulunan rsa koruması artık sim2 de de karşımıza çıkıyor maalesef.. Donanımsal müdahalelerle çözümler mevcut yarım yamalak tabiki. bakalım şekillenir ileride.. Yazılımsal çözüm için çin'den bir şeyler sızması şart gibi görünüyor..

Oyla:

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
bu zamana kadar sim1 de bulunan rsa koruması artık sim2 de de karşımıza çıkıyor maalesef.. Donanımsal müdahalelerle çözümler mevcut yarım yamalak tabiki. bakalım şekillenir ileride.. Yazılımsal çözüm için çin'den bir şeyler sızması şart gibi görünüyor..
için garibi Magisk falan kuranlar var mi 11 de ( Magisk tam olarak görevi nedir tam bilmiyorum )

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
için garibi Magisk falan kuranlar var mi 11 de ( Magisk tam olarak görevi nedir tam bilmiyorum )
magisk cihazı rootlamak için kurulur. Twrp sizde kurulur.. Bu işlerde ise ana görevi diag port vermeyen cihazlarda port açmak içindir..

Oyla:

M.Sami

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
magisk cihazı rootlamak için kurulur. Twrp sizde kurulur.. Bu işlerde ise ana görevi diag port vermeyen cihazlarda port açmak içindir..
peki bir duyum daha aldım hocam cihaz simkart çıkartmadığın sürece şebeke gitmezmiş doğrumu ?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
peki bir duyum daha aldım hocam cihaz simkart çıkartmadığın sürece şebeke gitmezmiş doğrumu ?
Denemedim kesin konuşmamak gerek ama mantıklı değil simkart sökmek ile şebeke den kopmak aynı şey gibi. illaki şebekeden koparsınız :)

Oyla:

M.Sami

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Denemedim kesin konuşmamak gerek ama mantıklı değil simkart sökmek ile şebeke den kopmak aynı şey gibi. illaki şebekeden koparsınız :)
süre dolunca görücez inş o güne kadar çinde birşeyler çıkar
yoksa 750 tl uçak 250 tl en az hotel + 2250 tl kayıt 8888 tl cihaz = 12.138 TL gelecek

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Note 9S Cihazımın malum numaraları kayıt dışı.. o yüzden kilit başvurusu yapamıyorum.. Bl kapalı iken malum işlemi nasıl yapabilirim. (dft pro programım var)
Başka arkadşlarda yazmış en sağlıklı cözüm yolu olduğu için bende yazayım :)Bu cihaza dtf yada başka bir tool ile işlem yapamazsınız. Bildiğim kadarı ile bu cihazın eng romuda olmadığı ğçşn En hızlı ve basit cözüm gecici kayıt yaparak hem maliyetten hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Oyla:

euonur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
note9 pro
Konular
27
gezmenize gerek yok aynı işlemi bekleyen cihazınız varsa toplam fiyatınızın 7/1 ine ben yapıyorum zaten geçici kayıt sistemimiz mevcut.. Şimdiden iyi gezmeler lafınıza istinaden de şu atasözünü söylemeden geçemeyeceğim. 'akılsız başı yol Kocatırmış' bu bahsettiğiniz geçici kayıt işlemi100 tl bizde şuanda..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

euonur hocam geçici kayıt sistemi mevcut Ücretli Onarımlar bu linkten ulaşırsanız yardımcı oluruz..
Çözüme ulaştım, geçici kayıttan başka çözüm yok yani.. iletişime geceğim
Teşekkürler H.kadioglu hocam

Oyla:
Üst Alt