Soru Bootlap Sonrası Twrp Atma sorunu

hpgdisco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
okan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
2
Merhabalar, cihaz Android 10 ,Hindistan modeli, Global versiyon yüklüydü.Cihaza kalıcı TWRP ve Root yaptım, ardından fazla olarak gördüğüm sistem uygulamalarını sildim.Büyük ihtimal bu sırada yanlış bir uygulamayı sildim.Cihaz açılıp ana ekrana geliyor 2 saniye sonra tekrar logo ekranına gelip tekrar ana ekrana gelip en sonda TWRP moda geçiyor.TWRP'den format yaptım bu seferde kurulum ekranında aynsını yapıp TWRP'ye atmakta,FASTBOOT moda geçirebiliyorum.Cihaza imei atılmış, imei silinmeden cihazı açabilecek yol bilen var mı ?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.Uğraştırsa da Flash'lamayı başardım,cihaz açıldı şuan.Fakat sizin verdiğiniz linkteki romdan Android 9 çıktı bir sorun olur mu ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Android 10 sürümüne geçtim fakat şuan yalnız acil aramalarda telefon şebeke gelmiyor IMEI duruyor bir çözümü var mıdır ?
sim yuvasını değiştirin yanlış yerde sim kart tahminim cihazda IMEI varsa ve sorunsuz ise IMEI acil aramalar diyorsa sim kartınız yanlış yerdedir biliyorsunuz ki note 8 pro cihazlara tek IMEI atılıyor boşta olan yuvada tahminim sim kartınız değiştirin öyle deneyin birde

Oyla:

hpgdisco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
okan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
2
Sim yuvası doğru takılı fakat nedense 4.5g'de çalışmıyor ama 3g seçersem şebeke geliyor.Hat ayarlarıma baktığımda 3g kapalı 4.5g açık yapmışım tuhaf.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca edindiğim hata çözümlerini belirteyim başkalarının işine yarayabilir.

İşlemi Windows 10 32 bit ile yaptım 2 hata aldım

1.Romu seçerken "couldn't find script" verirse rar dosyasını 7zip ile "Buraya Ayıkla" deyin tek bir image dosyası çıkarsa ona da "Buraya Ayıkla" deyin bir klasör çıkacak,klasörü C: dizinine atın select dediğiniz alt kısımda bir daha klasör çıkarsa onu seçin.

2.Mi Flash Tool açılışta Driver yüklemek istediğinizde "C:/xiaomi/log/ bulunamadı" diye bir hata verirse log adında bir klasör oluşturup Flsh Tool'un kurulu olduğu yere atın.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt