Yardım Bölge sürekli Çin oluyor

bayram1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram hançe
Cihazım
Mi 10 5G
Konular
9
Arkadaşlar benim cihazda bölgeyi Türkiye yapıyorum kapatıp açılınca tekrar çin oluyor romu sildim tekrardan temiz bi kurulum yaptım yine aynı sorun oluyor. Sürekli bölge değişiyor haliyle bazı uygulamalar çin ce oluyor yardımcı olursanız sevinirim

bayram1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram hançe
Cihazım
Mi 10 5G
Konular
9
hocam çekim gücünün düştüğü konumlarda H+/ H yada E yazar 4.5g çekiyorsa şuan yazmaması normal
Hocam işte düştüğü noktalarda dire E ye düşüyor H+ çok nadir 2 3 sn gözüküyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Artı elimle 3g öncelikli yaptım zamanda E ye düşüyor direk

Oyla:

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
23
hocam çekimin gerçekten kötü olduğu noktalar olursa E ye düşer de sıralı olarak öncelik 4.5g / H+ / H / E olur
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

şuan sı
hocam çekimin gerçekten kötü olduğu noktalar olursa E ye düşer de sıralı olarak öncelik 4.5g / H+ / H / E olur
şuan geçiş mi yapıyor E demi yani?

Oyla:

bayram1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram hançe
Cihazım
Mi 10 5G
Konular
9
Bende H H+ hiç olmuyor direk 4.5 g E oluyor normalde konuşurken H+düşerdi imeiden önce şimdi direk E ye düşüyor siz çözümü var dediniz ya hattınız Vodafone ise diye ondan sordum yigenimin turktelekom var onun hattı bağladim aynen dediniz gibi oldu 4.5 g H+ E oldu vodafonexe olmuyor ama

Oyla:

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
23
Bende H H+ hiç olmuyor direk 4.5 g E oluyor normalde konuşurken H+düşerdi imeiden önce şimdi direk E ye düşüyor siz çözümü var dediniz ya hattınız Vodafone ise diye ondan sordum yigenimin turktelekom var onun hattı bağladim aynen dediniz gibi oldu 4.5 g H+ E oldu vodafonexe olmuyor ama
bence bir 12 saat boyle kullanin duzelmezse, twrp yukleyip efs restore yapin yine duzelmezse benim bahsettigim program ime repair esnasinda kullanilan program onunla ime repair yapiliyor, sizin cihaziniza ime islemini yapan arkadasa ds soyleyin umt ile saglikli oldugunu

Oyla:

blackseal55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin dogan
Cihazım
note 10
Konular
0
merhaba Bende de suanda mi note 10 var arama yapiyorum bu surede 4.5 simgesi mevcut ama arama sirasnda 4.5 g simgesi gidip normalde h+ dusmesi gerekiyor ancak arama basladignda bu simgede olmuyor ve arama 5 saniye beklemeden sonra aktif oluyor imei 4.5 uyumli telden yazildi surum v 11.0.8 surumu global ama sorunu hala bulmadim nedendir bir bilginiz vaar mi tesekkurler simdiden herkese

Oyla:

bayram1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram hançe
Cihazım
Mi 10 5G
Konular
9
merhaba Bende de suanda mi note 10 var arama yapiyorum bu surede 4.5 simgesi mevcut ama arama sirasnda 4.5 g simgesi gidip normalde h+ dusmesi gerekiyor ancak arama basladignda bu simgede olmuyor ve arama 5 saniye beklemeden sonra aktif oluyor imei 4.5 uyumli telden yazildi surum v 11.0.8 surumu global ama sorunu hala bulmadim nedendir bir bilginiz vaar mi tesekkurler simdiden herkese
Hocam sknti yeni IMEI attirman lazım çünkü qcn arızası senin dedigin arıza bu genel olarak cihaz aldimiz yerdeki kişilerin işten fazla anlamaları dan kaynaklanıyor farklı qcn atıyorlar oda öyle bı sknti yaratıyor yeni qcn attirman lazım orijinal öyle bı sknti olmaması icin

Oyla:

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
23
Hocam sknti yeni IMEI attirman lazım çünkü qcn arızası senin dedigin arıza bu genel olarak cihaz aldimiz yerdeki kişilerin işten fazla anlamaları dan kaynaklanıyor farklı qcn atıyorlar oda öyle bı sknti yaratıyor yeni qcn attirman lazım orijinal öyle bı sknti olmaması icin
senin sorunun çözüldümü hocam varmı bir sıkıntı?

Oyla:

bayram1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram hançe
Cihazım
Mi 10 5G
Konular
9
senin sorunun çözüldümü hocam varmı bir sıkıntı?
Eline sağlık hocam telefon kendine geldi sağolasın h+ çekmiyordu iki üç gün kapatmadim hiç cihazı yapan arkadaş ta söylemişti bı skntisi kalmadı volteyi de açın ca tadından yenmiyor sagolasin

Oyla:

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
23
so
Eline sağlık hocam telefon kendine geldi sağolasın h+ çekmiyordu iki üç gün kapatmadim hiç cihazı yapan arkadaş ta söylemişti bı skntisi kalmadı volteyi de açın ca tadından yenmiyor sagolasin
sorunun çözüldüğüne sevindim hocam Yes~~

Oyla:
Üst Alt