Yardım Bölge sürekli Çin oluyor

bayram1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram hançe
Cihazım
Mi 10 5G
Konular
9
Arkadaşlar benim cihazda bölgeyi Türkiye yapıyorum kapatıp açılınca tekrar çin oluyor romu sildim tekrardan temiz bi kurulum yaptım yine aynı sorun oluyor. Sürekli bölge değişiyor haliyle bazı uygulamalar çin ce oluyor yardımcı olursanız sevinirim

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam ayarlara girip telefon hakkında kısmını ekran görüntüsü atar mısın

Oyla:

bayram1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram hançe
Cihazım
Mi 10 5G
Konular
9
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Buyrun hocam

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam global resmi rom yüklü cihazda telefonda global temiz kurulum dediğiniz mi flashtan rom mu yüklediniz yoksa cihazımı sıfırladınız çünkü son çare cihaza mi flashtan rom atmak xiaominin yine garip gurup sorunları.

Oyla:

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Romu twrp den kuruyorsan üzerine region fix atiyorsan cihaz yeniden başlatınca çin olur normal birşey fastboot atarak kalıcı ülke seçilebilir

Oyla:

bayram1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram hançe
Cihazım
Mi 10 5G
Konular
9
Buyrun
Hocam global resmi rom yüklü cihazda telefonda global temiz kurulum dediğiniz mi flashtan rom mu yüklediniz yoksa cihazımı sıfırladınız çünkü son çare cihaza mi flashtan rom atmak xiaominin yine garip gurup sorunları.

Twrp den yükledim.komple sildim orijinal sitesinden tekrar yükledim belki sıkıntı vardır romda dedim baştan Türkiye yi seçtim ama cihaz kapanıp açılınca çin oluyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Romu twrp den kuruyorsan üzerine region fix atiyorsan cihaz yeniden başlatınca çin olur normal birşey fastboot atarak kalıcı ülke seçilebilir
.
Fastboot atarsam IMEI silinir diye korkuyorum zar zor yaptrdik zaten H + olmuyordu

Oyla:

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Buyrun

Twrp den yükledim.komple sildim orijinal sitesinden tekrar yükledim belki sıkıntı vardır romda dedim baştan Türkiye yi seçtim ama cihaz kapanıp açılınca çin oluyor
Usta custom romdan geçtin büyük ihtimalle twrp den yüklemelerde malesef böyle tek çözümü fastboot rom atarak oluyor region fix atıyorsun gene yeniden başlatınca çin oluyor. Fastbootlu Romada magisk gömmek ayrı bi cile

Oyla:

bayram1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram hançe
Cihazım
Mi 10 5G
Konular
9
Yi
Usta custom romdan geçtin büyük ihtimalle twrp den yüklemelerde malesef böyle tek çözümü fastboot rom atarak oluyor region fix atıyorsun gene yeniden başlatınca çin oluyor. Fastbootlu Romada magisk gömmek ayrı bi cile

Yok usta ya IMEI atınca sknti oldu benim cihazda 4.5 g çekmeme sorunu bi dunya rom attı telefoncu en son yine stock romdaydi bende sildim tekrar stock attim yine düzelmedi

Oyla:

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Yi

Yok usta ya IMEI atınca sknti oldu benim cihazda 4.5 g çekmeme sorunu bi dunya rom attı telefoncu en son yine stock romdaydi bende sildim tekrar stock attim yine düzelmedi
Bu konu hakkında birşey diyemem kuralları fazla okumadım fakat rom ile alakası yok sağlam QCN dosyası ile attirman lazım o şahısa birkez daha tabi başka yıllarıda var modemconfigten ülke secebilirsin falan

Oyla:

bayram1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram hançe
Cihazım
Mi 10 5G
Konular
9
Bu konu hakkında birşey diyemem kuralları fazla okumadım fakat rom ile alakası yok sağlam QCN dosyası ile attirman lazım o şahısa birkez daha tabi başka yıllarıda var modemconfigten ülke secebilirsin falan

Valla pek bende anlamıyorum zaten burada okudum kadar yaptım zaten napalim mecburen böyle idare etcez

Oyla:
Üst Alt