Çözüldü Bluetooth Problemi

sdtdmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sedat
Cihazım
redmi note7
Konular
1
Merhaba herkese iyi gunler.

Yaklasik 1 ay once almis oldugum note 7 cihazimda bluetooth problemi yasiyorum. Şoyleki,
Bluetooth kulaklik ile baglanti sagladiktan sonra telefon gorusmesi yapabiliyorum ama onun disinda ne kadar medya uygulamasi varsa hepsi telefon hoparlorunden ses veriyor. Youtube, fizy, tv+ gibi...
Baglanti sifirlama yaptim. Defalarca eslestirmeyi yeniledim. 3 farkli model marka bluetooth kulaklik denedim. Hatta hard reset yaptim ama yok olmuyor bir turlu. Bu konuda degerli goruslerinizi varsa cozumu paylasmanizi rica ediyorum.

Son düzenleme:
Çözüm
Bende malum cihazi kullanıyorum imei li bugün Bluetooth diger telefona dosya göndermedi uzun uzun sürdü bu yöntem düzeltir muhtemelen
Benim sorunum araç medyasına bağlayınca telefon eşleşıyor fakat medya sesleri Spotify olsun YouTube olsun telefonun kendi hoparlörü sen geliyordu. Heryeri okudum araştırdım. Bir çözüm yok. Telefonu iade etmeyi bile düşündüm. En son yabancı sitede okudum böyle cözmüsler. Denedim oldu. Belki diğer arkadaşlara referans olur sorun çözülür umarım.

Huso46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Red mi not 7
Konular
0
Hard reset atmadım.malum telefonu alıyoruz hemen uygulamaları falan yükleyip kullanmaya başlıyoruz. Hiç açıp kapatıyoruz en azından ben kapatıp açmadım. Ama sonra kapatıp açınca oldu. Sorun bende çözüldü. Siz de deneyin bişey kaybetmezsiniz

Oyla:

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular
7
Hard reset atmadım.malum telefonu alıyoruz hemen uygulamaları falan yükleyip kullanmaya başlıyoruz. Hiç açıp kapatıyoruz en azından ben kapatıp açmadım. Ama sonra kapatıp açınca oldu. Sorun bende çözüldü. Siz de deneyin bişey kaybetmezsiniz
Bende malum cihazi kullanıyorum imei li bugün Bluetooth diger telefona dosya göndermedi uzun uzun sürdü bu yöntem düzeltir muhtemelen

Oyla:

Huso46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Red mi not 7
Konular
0
Benim sorunum araç medyasına bağlayınca telefon eşleşıyor fakat medya sesleri Spotify olsun YouTube olsun telefonun kendi hoparlörü sen geliyordu. Heryeri okudum araştırdım. Bir çözüm yok. Telefonu iade etmeyi bile düşündüm. En son yabancı sitede okudum böyle cözmüsler. Denedim oldu. Belki diğer arkadaşlara referans olur sorun çözülür umarım.

Oyla: Çözüm

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular
7
Umarım forum da zaten hep böyle birinde sorun oluyor çözümü bulunuyor diğer sorun yaşayanlar hemen çözüme ulaşıyor

Oyla:

botturgec

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
3
Merhaba arkadaşlar sanırım sorunu çözdüm. Telefonu aldığından beri uğraşıyorum her yerde aradım bulamadım. Yabancı bir sitede bluetooth'u sıfırlayın telefonu yeniden başlatın yazıyordu denedim oldu. Şimdi medya seslerini Spotify gibi aracimdan alabiliyorsun. Siz de deneyin inşallah olur.
Maalesef bende çözüm olmadı. Sizin için de geçici bir çözüm değildir umarım. Çünkü bazen yapmıyor, bazen yapıyor.

Oyla:

Ahmet5353

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Merhaba herkese iyi gunler.

Yaklasik 1 ay once almis oldugum note 7 cihazimda bluetooth problemi yasiyorum. Şoyleki,
Bluetooth kulaklik ile baglanti sagladiktan sonra telefon gorusmesi yapabiliyorum ama onun disinda ne kadar medya uygulamasi varsa hepsi telefon hoparlorunden ses veriyor. Youtube, fizy, tv+ gibi...
Baglanti sifirlama yaptim. Defalarca eslestirmeyi yeniledim. 3 farkli model marka bluetooth kulaklik denedim. Hatta hard reset yaptim ama yok olmuyor bir turlu. Bu konuda degerli goruslerinizi varsa cozumu paylasmanizi rica ediyorum.
Tasarruf modunun kapalı olduğundan emin olun. Bluetooth aracını kapalı duruma getirin ve yeniden etkinleştirin. Telefonu yeniden başlatın.

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Tasarruf modunun kapalı olduğundan emin olun. Bluetooth aracını kapalı duruma getirin ve yeniden etkinleştirin. Telefonu yeniden başlatın.
Hocam konu 1 sene önce açılmış:D Çözülmüştür herhalde 1 sene içerisinde:)

Oyla:

aksamavisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selma
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Allah razı olsun senden ya oldu valla kralsın <3

Bluetooth ayarlarını sıfırlayın reset atın düzeliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:
Üst Alt