Çözüldü Bluetooth Problemi

sdtdmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sedat
Cihazım
redmi note7
Konular
1
Merhaba herkese iyi gunler.

Yaklasik 1 ay once almis oldugum note 7 cihazimda bluetooth problemi yasiyorum. Şoyleki,
Bluetooth kulaklik ile baglanti sagladiktan sonra telefon gorusmesi yapabiliyorum ama onun disinda ne kadar medya uygulamasi varsa hepsi telefon hoparlorunden ses veriyor. Youtube, fizy, tv+ gibi...
Baglanti sifirlama yaptim. Defalarca eslestirmeyi yeniledim. 3 farkli model marka bluetooth kulaklik denedim. Hatta hard reset yaptim ama yok olmuyor bir turlu. Bu konuda degerli goruslerinizi varsa cozumu paylasmanizi rica ediyorum.

Son düzenleme:
Çözüm
Bende malum cihazi kullanıyorum imei li bugün Bluetooth diger telefona dosya göndermedi uzun uzun sürdü bu yöntem düzeltir muhtemelen
Benim sorunum araç medyasına bağlayınca telefon eşleşıyor fakat medya sesleri Spotify olsun YouTube olsun telefonun kendi hoparlörü sen geliyordu. Heryeri okudum araştırdım. Bir çözüm yok. Telefonu iade etmeyi bile düşündüm. En son yabancı sitede okudum böyle cözmüsler. Denedim oldu. Belki diğer arkadaşlara referans olur sorun çözülür umarım.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Evet bu uygulma ile cozuldu biraz ses kalitesi dustu ama olsun cok tesekkur ederim
Rica ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Play store da başka uygulamalar vardır diye düşünüyorum ses kalitesini düşürmeyen

Oyla:

mcany

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
J7 prime
Konular
0
Tekrar yeni bir konu açmamak için burada sorumu yöneltiyorum benimde arkadaşın sorununa benzer bir sorunum var şöyleki bütün bt cihazlarına bağlanıyor lakin müzik dinlerken yada konuşma yaparken müziğin sesi yada karşı tarafın sesi 30 saniyede bir 1 saniyeliğine kesilip geliyor altta cihaz bilgilerimi paylaştım bi yardımcı olursanız sevinirim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

botturgec

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
3
Benzer sorunu yaşıyorum ben de. Bluetooth bağlantısında problem yok, müziğimi dinlemeye başlıyorum bazen 5dk sonra bazen yarım saat sonra ses kesiliyor. Cihaz bağlı görünüyor, müzik çalar halen çalıyor ama ses yok. Sanırım kronik bir Bluetooth problemi var cihazda.

Oyla:

Huso46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Red mi not 7
Konular
0
Merhaba arkadaşlar sanırım sorunu çözdüm. Telefonu aldığından beri uğraşıyorum her yerde aradım bulamadım. Yabancı bir sitede bluetooth'u sıfırlayın telefonu yeniden başlatın yazıyordu denedim oldu. Şimdi medya seslerini Spotify gibi aracimdan alabiliyorsun. Siz de deneyin inşallah olur.

Oyla:

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular
7
Merhaba arkadaşlar sanırım sorunu çözdüm. Telefonu aldığından beri uğraşıyorum her yerde aradım bulamadım. Yabancı bir sitede bluetooth'u sıfırlayın telefonu yeniden başlatın yazıyordu denedim oldu. Şimdi medya seslerini Spotify gibi aracimdan alabiliyorsun. Siz de deneyin inşallah olur.
Bluetooth u nasıl sifirladiniz

Oyla:
Üst Alt