Yardım Bluetooth kulaklık bağlandığında wifi kopması

Cemil Araz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemil
Cihazım
Xiaomi mi A2
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Arkadaşlar Xiaomi mi A2 cihazım ve redmi airdodts Bluetooth kulaklığım var ancak mesela youtubedan video izlediğimde veya Spotify dan müzik dinlediğimde kısacası interneti kullanmaya çalıştığımda çok ağır çalışıyor ayrıca sürekli internet kesiliyor yeniden bağlanıyor tekrar kesiliyor yine bağlanıyor kanser etti beni bu sorunu nasıl çözerim internette araştırdığım kadarıyla çakışma oluyor falan denmiş ama benim 5 GHz modem kullanma imkanım yok (ayrıca çakışma falan olacaksa bu Bluetooth kulaklıkların işi ne ne müzik dinleyebilirsiniz ne video izleyebilirsiniz zaten telefonla konuşma performansı malum ben parayı çöpe mi atmış oldum) sizde böyle bir problem yaşıyormusunuz ben en azından çözüm bulamasam bile sorun bende mi onu öğreneyim

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cemil Araz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemil
Cihazım
Xiaomi mi A2
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Hız düşmesi bile çok kötü.
Bu ilk testim Bluetooth kapalı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Buda Bluetooth açık sadece miband4 bağlı haldeyken. Çok düşme var.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Seninki yine iyi bende direk internet gidiyor gitmese bile en fazla 1-2 Mbps hız alıyorum

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Tempus03

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Mi9T
Konular
0
Merhaba, Aynı sorun bende'de vardı videodaki işlemleri denedim şuan problem yok gibi. İnterenetteki sorunun nedeni modemin frekansı ile bluetooth kulaklığın frekansının aynı olmasından dolayı çakıştığı ve modemin 5ghz modem ile değiştirilmesi gerektiği yönde.
Video;
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:
Üst Alt