Yardım Bluetooth kulaklık bağlandığında wifi kopması

Cemil Araz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemil
Cihazım
Xiaomi mi A2
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Arkadaşlar Xiaomi mi A2 cihazım ve redmi airdodts Bluetooth kulaklığım var ancak mesela youtubedan video izlediğimde veya Spotify dan müzik dinlediğimde kısacası interneti kullanmaya çalıştığımda çok ağır çalışıyor ayrıca sürekli internet kesiliyor yeniden bağlanıyor tekrar kesiliyor yine bağlanıyor kanser etti beni bu sorunu nasıl çözerim internette araştırdığım kadarıyla çakışma oluyor falan denmiş ama benim 5 GHz modem kullanma imkanım yok (ayrıca çakışma falan olacaksa bu Bluetooth kulaklıkların işi ne ne müzik dinleyebilirsiniz ne video izleyebilirsiniz zaten telefonla konuşma performansı malum ben parayı çöpe mi atmış oldum) sizde böyle bir problem yaşıyormusunuz ben en azından çözüm bulamasam bile sorun bende mi onu öğreneyim

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Arkadaşlar Xiaomi mi A2 cihazım ve redmi airdodts Bluetooth kulaklığım var ancak mesela youtubedan video izlediğimde veya Spotify dan müzik dinlediğimde kısacası interneti kullanmaya çalıştığımda çok ağır çalışıyor ayrıca sürekli internet kesiliyor yeniden bağlanıyor tekrar kesiliyor yine bağlanıyor kanser etti beni bu sorunu nasıl çözerim internette araştırdığım kadarıyla çakışma oluyor falan denmiş ama benim 5 GHz modem kullanma imkanım yok (ayrıca çakışma falan olacaksa bu Bluetooth kulaklıkların işi ne ne müzik dinleyebilirsiniz ne video izleyebilirsiniz zaten telefonla konuşma performansı malum ben parayı çöpe mi atmış oldum) sizde böyle bir problem yaşıyormusunuz ben en azından çözüm bulamasam bile sorun bende mi onu öğreneyim

Daha önce böyle bir çözüm önerilmişti, bir bakın isterseniz.

Oyla:

Cemil Araz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemil
Cihazım
Xiaomi mi A2
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Daha önce böyle bir çözüm önerilmişti, bir bakın isterseniz.
Hocam sağolun ancak benim cihazım rootlu değil rootlarız sorun yok ta herkes Bluetooth kulaklıkta sorunun çözülmediğini yazmış ve 5 GHz modemden bahsetmişler yine ayrıca akıllı bileklik için sorunun çözümü olmuş ben sadece bu sorunun kulaklıkta olduğunu düşünüyordum ve akıllı saat alacaktım şimdi akıllı saati bağlarsam bu soru yaşayacakmıyım şüphe doğurdu açıkcası

Oyla:

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam farkı cihazlar kullandığımız için çözüm ya da sorunlar hakkında kesin birşeyler söyleyemem ama, ben akıllı saatle ve kulaklıkla (Mi 9 Se cihazla Huawei Gt2 ve Sony 1000 xm3 kulaklık) sorun yaşamıyorum.

Oyla:

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Redmi note8pro da bu sorun var. Çözüm bulunamadı. Bluetooth bağlı iken WiFi yerlerde. Testler yaptık nerdeyse mobilden daha kötü.

Oyla:

Cemil Araz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemil
Cihazım
Xiaomi mi A2
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Redmi note8pro da bu sorun var. Çözüm bulunamadı. Bluetooth bağlı iken WiFi yerlerde. Testler yaptık nerdeyse mobilden daha kötü.
Kardeşimde de redmi note 8 pro var o da aynı sorunu yaşadığını söyledi ama onun interneti sadece yavaşlıyor benimki direkt kopuyor

Oyla:

Cemil Araz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemil
Cihazım
Xiaomi mi A2
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Hocam farkı cihazlar kullandığımız için çözüm ya da sorunlar hakkında kesin birşeyler söyleyemem ama, ben akıllı saatle ve kulaklıkla (Mi 9 Se cihazla Huawei Gt2 ve Sony 1000 xm3 kulaklık) sorun yaşamıyorum.
Bende honor watch magic 2 (watch GT 2 ile birebir aynı zaten) almayı düşünüyorum inşallah sorun olmaz bu arada kullanan birini bulmuşken sorayım memnun musunuz saatten

Oyla:

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Bende honor watch magic 2 (watch GT 2 ile birebir aynı zaten) almayı düşünüyorum inşallah sorun olmaz bu arada kullanan birini bulmuşken sorayım memnun musunuz saatten

Hocam yaklaşık olarak 3 aydır kullanıyorum memnunum. Dediğiniz gibi Honor magic 2 ile birebir aynı.Bende Honor seçecektim ama fiyatları aynı bulunca GT2 yi tercih ettim. Benim en büyük sorunum mi 9se nin batarya kapasitesi ve performansı. Bluetooth ile sorun yaşamıyorum ancak batarya yüzüünden sürekli diğer telefonumla bağlı kullanıyorum.

Oyla:

Cemil Araz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemil
Cihazım
Xiaomi mi A2
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Hocam yaklaşık olarak 3 aydır kullanıyorum memnunum. Dediğiniz gibi Honor magic 2 ile birebir aynı.Bende Honor seçecektim ama fiyatları aynı bulunca GT2 yi tercih ettim. Benim en büyük sorunum mi 9se nin batarya kapasitesi ve performansı. Bluetooth ile sorun yaşamıyorum ancak batarya yüzüünden sürekli diğer telefonumla bağlı kullanıyorum.
Anladım hocam sağolun inşallah bende sorun çıkarmaz

Oyla:

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Kardeşimde de redmi note 8 pro var o da aynı sorunu yaşadığını söyledi ama onun interneti sadece yavaşlıyor benimki direkt kopuyor

Hız düşmesi bile çok kötü.
Bu ilk testim Bluetooth kapalı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Buda Bluetooth açık sadece miband4 bağlı haldeyken. Çok düşme var.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt