Yardım Bluetooth bağlantısında ses kötü geliyor

• Konbuyu başlatan Ormann
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 2K

Ormann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
9
Cihazım
Mi A3
Konular
5
Arkadaşlar merhabalar,
Daha önceki telefonum Casper Via m1 idi.Bu telefon ile arabamdaki teyp ile bulutut bağlantısı ile müzik dinleyebiliyordum.Fakat mi A3 aldım.Arabaya bulutut ile bağlanıyorum.Fakat ses alamıyorum.Çızirtili bir ses geliyor.Net anlaşilmiyor.Neden olabilir sizden ricam bana bu konu ile ilgili çözüm ve öneriniz var midir

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Forum kurallarımız gereği, Konu başlığınız içeriğine uygun olarak düzenlenmiştir hocam.

- Bluetooth ayarlarınızı sıfırlayıp kontrol ediniz. Aynı bluetooth desteğine sahip olmasına veya bluetooth versiyonlarının iki tarafında biribiri ile uyumlu olup/olmadığını kontrol ediniz.

Oyla:

Ormann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
9
Cihazım
Mi A3
Konular
5
Forum kurallarımız gereği, Konu başlığınız içeriğine uygun olarak düzenlenmiştir hocam.

- Bluetooth ayarlarınızı sıfırlayıp kontrol ediniz. Aynı bluetooth desteğine sahip olmasına veya bluetooth versiyonlarının iki tarafında biribiri ile uyumlu olup/olmadığını kontrol ediniz.
Önceki cihazım Bluetooth 4.0 ,Mi A3 ise 5.0 ondan olabilir mi?.Android 10 sürümü ile düzelir mi ki?

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Önceki cihazım Bluetooth 4.0 ,Mi A3 ise 5.0 ondan olabilir mi?.Android 10 sürümü ile düzelir mi ki?

Araç teybinden dolayı olabilir hocam. Daha yeni versiyon Mi A3 de ki. Teybin bluetooth ayarlarını da sıfırlayabilirsiniz.
Bir sorun var ise Güncellemeler ile düzelmesi muhtemeldir.

Oyla:
Üst Alt