Tema Blue Shadow (Ottoman)

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87
Teşekkürler hocam bir iki değişiklik yapıp yükleyeceğim İnşallah.
[doublepost=1530432969,1530431553][/doublepost]Güncellendi.
Ana ekran simge düzenleri bilgisi eklendi.
6x7 var mı hocam?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Eline, emeğine sağlık üstad clap~~clap~~clap~~
Teşekkür ederim hocam :)
[doublepost=1530439348,1530439168][/doublepost]
6x7 var mı hocam?
Var hocam ama çözünürlükten dolayı sıkıntı oluyor, bana göre en ideali 5x6 :)
[doublepost=1530440534][/doublepost]Edit:
Yukarıdaki ekran görüntülerinde olduğu gibi, temada uyguladığınız yazı fontunun operatör ve logo desteği mevcuttur. MI ve Turkcell logosu gibi.

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87
Teşekkür ederim hocam :)
[doublepost=1530439348,1530439168][/doublepost]
Var hocam ama çözünürlükten dolayı sıkıntı oluyor, bana göre en ideali 5x6 :)
[doublepost=1530440534][/doublepost]Edit:
Yukarıdaki ekran görüntülerinde olduğu gibi, temada uyguladığınız yazı fontunun operatör ve logo desteği mevcuttur. MI ve Turkcell logosu gibi.
mağazaya gelsin de yukleyelim :)

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Emeğinize sağlık hocam yine :)

Acaba ileriye doğru yine Bildirim Çubuğundaki Uygulama Toggle larini 6li yapma imkaniniz olur mu :)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Emeğinize sağlık hocam yine :)

Acaba ileriye doğru yine Bildirim Çubuğundaki Uygulama Toggle larini 6li yapma imkaniniz olur mu :)
Teşekkür ederim hocam. Bakalım bir sonraki düzenlemeye İnşallah. :)

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Hocam sizin 2 farklı temanızı kullanıyorum ortaya karşık olarak. Çok güzeller gerçekten. Bunu da indirdim bu da çok güzel olmuş emeğinize sağlık.
Benim size bir sorum olacak. Theme Designer hesabı açtım stok romda 3. parti temaları yükleyebilmek için ama önce bir tema yapıp yüklememiz gerekiyormuş galiba hesabın 3. parti temalara açılması için. Nasıl tema yapıldığı konusunda hiçbir fikrim yok, kullandığınız program ya da araç vs varsa, bizim düzenleyebileceğimiz boş bir template falan varsa paylaşır mısınız? En azından basit bir temanın nasıl yapıldığıyla ilgili kısa bir rehber yazsanız theme designer olmak isteyenler için faydalı olur.
Başkalarının internette paylaştığı temaları yüklemek istemiyorum emek var sonuçta siz daha iyi bilirsiniz :D Ben biraz konuyu araştırdım da, sadece ikon bile eklemek çok zormuş gerçekten, her uygulamanın paket ismini tek tek dosyalara yazmak falan manuel olarak çok zor, yardımcı bir araç falan da bulamadım. Siz biliyorsunuzdur belki diye buraya yazdım. Uzun oldu ama kusura bakmayın :)

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Ahmet abi 10 gündür aex kullandığım için yeni deneme fırsatım oldu gerçekten dört dörtlük bir tema olmuş arama ekranı olsun ikonlar olsun bildirim paneli her şeyi ile harika tebrikler emeğine ve eline sağlık

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam sizin 2 farklı temanızı kullanıyorum ortaya karşık olarak. Çok güzeller gerçekten. Bunu da indirdim bu da çok güzel olmuş emeğinize sağlık.
Benim size bir sorum olacak. Theme Designer hesabı açtım stok romda 3. parti temaları yükleyebilmek için ama önce bir tema yapıp yüklememiz gerekiyormuş galiba hesabın 3. parti temalara açılması için. Nasıl tema yapıldığı konusunda hiçbir fikrim yok, kullandığınız program ya da araç vs varsa, bizim düzenleyebileceğimiz boş bir template falan varsa paylaşır mısınız? En azından basit bir temanın nasıl yapıldığıyla ilgili kısa bir rehber yazsanız theme designer olmak isteyenler için faydalı olur.
Başkalarının internette paylaştığı temaları yüklemek istemiyorum emek var sonuçta siz daha iyi bilirsiniz :D Ben biraz konuyu araştırdım da, sadece ikon bile eklemek çok zormuş gerçekten, her uygulamanın paket ismini tek tek dosyalara yazmak falan manuel olarak çok zor, yardımcı bir araç falan da bulamadım. Siz biliyorsunuzdur belki diye buraya yazdım. Uzun oldu ama kusura bakmayın :)
Teşekkür ederim. Bakalım yapılabilir hocam değerlendirelim :)
[doublepost=1530621356,1530621142][/doublepost]
Ahmet abi 10 gündür aex kullandığım için yeni deneme fırsatım oldu gerçekten dört dörtlük bir tema olmuş arama ekranı olsun ikonlar olsun bildirim paneli her şeyi ile harika tebrikler emeğine ve eline sağlık

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Güle güle kullan Harun. Bakalım Tema mağazaya yüklemesi kaldı. :)

Üst Alt