İnceleme BLOKADA Reklam Engelleyici[ROOTSUZ][APK]

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
bu program süekli arka planda çalışması lazım değil mi ? yani adaway gibi değil. benim telefonum root lu adaway den de memnunum açıkçası size göre adaway den iyimidir ?

ismuta

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Emumaster ve Bawer21 blokada'yı yükledim.

bu program süekli arka planda çalışması lazım değil mi ? yani adaway gibi değil. benim telefonum root lu adaway den de memnunum açıkçası size göre adaway den iyimidir ?

Programın içerisine göz attım Blocklist kısmında Magisk'da bulunan Energized, AdAway, gibi listeler de barındırıyor. İstediğiniz uygulamada programın çalışmasını engeleyebiliyorsunuz. Henüz yeni kurdum 1 hafta denemeden sonra tam olaran anlaşılır.

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Emumaster ve Bawer21 blokada'yı yükledim.

Programın içerisine göz attım Blocklist kısmında Magisk'da bulunan Energized, AdAway, gibi listeler de barındırıyor. İstediğiniz uygulamada programın çalışmasını engeleyebiliyorsunuz. Henüz yeni kurdum 1 hafta denemeden sonra tam olaran anlaşılır.
teşekkürler bende kurdum arka planda çalışması lazım. vp oluşturuyor. deniyecem bakalım bende. sağlam duruyor ama adaway gibi host tan çalışanlar sürekli çalışmaya gerek duymadığından belki bir tık iyidir root lu telefonlar için. rootsuz olanar için ise gayet iyi duruyor.

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26

Bu arada maalesef youtube facebook instagram gibi programların reklamlarını engelleyemiyor.Bunun dışında bir çok uygulamanın reklamını engelliyor, oyunlar mx player vs gibi.

Energized basic gayet güzel bir liste jerryn70 ile beraber kullanıyorum.Tavsiye ederim.

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Blokada Slim adı ile Google Play'de var ama Blokada 5 kadar etkili değil anladığım kadarıyla ?

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Blokada Slim adı ile Google Play'de var ama Blokada 5 kadar etkili değil anladığım kadarıyla ?
Galiba reklam engelleme özelliği google politikaları nedeniyle yoktu.Sadece ücretli vpn özelliği var sanırım.

sametc6464

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi5s
Konular
14
BLOKADA

Cihazınızı root yapmadan reklamlardan korunmak istiyorsanız başvurabileceğiniz ideal bir uygulama. Play Store'da ücretli ve ücretsiz bütün reklam bloklama uygulamalarını gözden geçirdim ama cihaza root yapmadan Blokada kadar detaylı ve reklamları sorunsuz bir şekilde bloklayan bir uygulama göremedim. Haber uygulamalarında, Facebook ve diğer sosyal medya uygulamalarında, Youtube'da, Google Chrome ya da diğer tarayıcılarda karşımıza çıkan ve pili acımasızca sömüren can sıkıcı reklamları sorunsuz bir şekilde bloklayabiliyor.

Başlıca Özellikleri:

Zararlı yazılım,kimlik avı ve dolandırılık içerikli siteleri engelleme özelliği
DNS Sunucu adresi ekleme
Beyaz liste ve kara listeye host, bağlantı ve dosya ekleme özelliği
Sürekli, açılışta, çevrimiçi ve çevrimdışı çalışabilme özelliği
Adguard, Cloudflare, Comodo, Norton ve diğer güvenlik yazılım uygulamalarından yararlanma özelliği
Reklamları yüksek yüzde ile engellemek için bünyesinde barındırdığı çok yüksek sayıda hostlar
ve daha keşfemediğim bir sürü özellikler.

Blokada çalışırken telefonunuzda uygulamalar açık olmadığı halde host ve bağlantı linkleri üzerinden engellenen reklamları izlediğinizde hayretler içinde kalacaksınız ve reklamların cihazımız üzerinde ne kadar agressif bir saldırı içinde bulunduğuna tanık olacaksınız.
Uygulama Google Play'de yer almamaktadır ama sitesinden ücretsiz rahatlıkla indirebilirsiniz:

Ayrıca böyle güzel bir uygulamayı bulmamıza olanak sağlayan değerli üstadım @blueberry Mehmet abime teşekkürler

Ekran Görüntüleri:

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5s Miui10 8.7.12 Global
Adguard mi yoksa blokada mı daha iyi şarj konusunda

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
Blokada reklam konusunda beni yarı yolda bırakıyor. Çünkü her ne oluyorsa kendi kendine vpn çalışması duruyor, gereken ayarlamaları
(başlangıç, batarya opt., arka planda çalışma) yapmama rağmen.

Üst Alt