İnceleme BLOKADA Reklam Engelleyici[ROOTSUZ][APK]

Ferhat_72

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Eczane Teknisyeni
Konular
12
Buraya yönlendirdi ne yapalım hocalarım..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Aslında bu tür uygulamalar şarjı sömürmez veri akışı uygulama üzerinden olduğu için o şekilde gözüküyor. Mesela Adguard kullanıyorum ben kendi içerisinde ne kadar pil harcadığına dair kısım var. Cihazın kendi pil tüketim kısmındaki verilere bakarsak 1 saatte bitmesi lazım şarjın.

Aslında bu tür uygulamalar şarjı sömürmez veri akışı uygulama üzerinden olduğu için o şekilde gözüküyor. Mesela Adguard kullanıyorum ben kendi içerisinde ne kadar pil harcadığına dair kısım var. Cihazın kendi pil tüketim kısmındaki verilere bakarsak 1 saatte bitmesi lazım şarjın.

Hocam resim attım ama nereleri doldurulacak bilgilendirirmisiniz..

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Bu uygulama tüm tarayıcılar üzerinde etkin mi?

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Bende niye olmuyor mint yaani vs tarayıcılar da yinede mynet de reklam gösteriyor neyi yanlış yaptım acaba?var mı özel ayarı (adguard dns de bile)

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Bende niye olmuyor mint yaani vs tarayıcılar da yinede mynet de reklam gösteriyor neyi yanlış yaptım acaba?var mı özel ayarı (adguard dns de bile)
Hocam mynet sistemi sitenin bir parçası gibi gösteriyordur reklamı. Yani herhangi bir reklam servisinden reklamları almıyordur.

ismuta

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Evet maalesef batarya düşmanı..

Bu konu yüzünden nedense hiçbir zaman reklam engelleme programı yüklemedim. Ve telefonun garantisi bitti. Root yapabilirim emin değilim şu anda. AdGuard hakkında batarya konusunda çok olumsuz yorumlar okudum. Blokada yükleyeceğim ve deneyeceğim. Bataryayı nasıl etki edecek bakalım.

Sorumu şöyle sorayım. Rootlu olan cihazlarda eklam engellemesini nasıl yapıyor? Batarya konusunda rootlu reklam engeleme daha iyiyse cihazı rootlayacağım. Şimdiden teşekkkür ederim.

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Bu konu yüzünden nedense hiçbir zaman reklam engelleme programı yüklemedim. Ve telefonun garantisi bitti. Root yapabilirim emin değilim şu anda. AdGuard hakkında batarya konusunda çok olumsuz yorumlar okudum. Blokada yükleyeceğim ve deneyeceğim. Bataryayı nasıl etki edecek bakalım.

Sorumu şöyle sorayım. Rootlu olan cihazlarda eklam engellemesini nasıl yapıyor? Batarya konusunda rootlu reklam engeleme daha iyiyse cihazı rootlayacağım. Şimdiden teşekkkür ederim.
Şarj konusunda en etkili yöntem Twrp'den zip flaşlamak diye düşünüyorum.

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26

Blokada batarya dostu bir reklam engelleyicidir. Engelleme işlemini yaparken roota ihtiyaç duymaz. Rootluk bir durumu yoktur. Engelleme işlemini çalışan ağ üzerinden yapar. O yüzden sanki vpn ağına bağlıymışsınız gibi yukarıda simge gözükür.

Üst Alt