Rom Black Shark Sistemi sildim

• Konbuyu başlatan fizo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 79
  • Görüntüleme 10K

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
İlgin için cok saol hocam ilk basta attıgın 3 dosyayı chin ve global romu dün ben indirmiştim twrpden flaşlamaya calısınca hata veriyor en son attıgın rom u da indirmeye çalışıyorum sonucu yazacagım
Tmm mutlaka geri dönüş sağlayın

fizo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İzzet
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Twrpde rom olmaz zaten. Siz telefona ait rom indirip twrpden flashlayacaksınız.
Lütfen bir şey yapmadan yüklemeden önce o şeyin ne işe yaradığını da öğrenin. Ezbere yapmayın. Ezbere yaparsanız sorun kaçınılmaz oluyor.
Dogrudur hocam haklısın . . . twrpnin kendi sitesinde black shark a ait twrp bulamadım yabancı bir forum sitesinden indirdim onu yükledim oda ekranda ters görünüyor ve dokunmatik ters ve capraz işliyor mesala install sol üst kösede ya ona tıklamak icin sağ alta basıyorsun onay cubugunu en altta yer alıyor soldan sağa sürüklüyorsun ya bunda üstte sağdan sola sürüklüyorsun yerlerini capraz tahmin etmek zorunda kalıyorsun neyse bir sekilde idare ediyorum bu twrp ile benim orda kasttetigim twrp de black shark a ait twrp yok olacak tı 2 gündür 4 saat uykuyla ayaktayım allah razı olsun yardımcı olmaya çalışıyor herkes hatam kusurum olduysa affola

Son düzenleme:

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
Dogrudur hocam haklısın . . . twrpnin kendi sitesinde black shark a ait twrp bulamadım yabancı bir forum sitesinden indirdim onu yükledim oda ekranda ters görünüyor ve dokunmatik ters ve capraz işliyor mesala install sol üst kösede ya ona tıklamak icin sağ alta basıyorsun onay cubugunu en altta yer alıyor soldan sağa sürüklüyorsun ya bunda üstte sağdan sola sürüklüyorsun yerlerini capraz tahmin etmek zorunda kalıyorsun neyse bir sekilde idare ediyorum bu romla benim orda kasttetigim twrp de black shark a ait twrp yok olacak tı 2 gündür 4 saat uykuyla ayaktayım allah razı olsun yardımcı olmaya çalışıyor herkes hatam kusurum olduysa affola
twrp yi burdan mı indirdiniz

fizo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İzzet
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
hayır bu siteden
Bunuda deneyebilirsiniz kaç tane modeli var bilmiyorum bir daha twrp açılmayada bilir kestiremiyorum şimdi sizin twrp de sorunlu baya ondan hata veriyordur

fizo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İzzet
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Twrp sorunlu olabilir biraz karışmış işler romu flash yapamazsınız custom romlarada göz atın twrp varsa yükleyebilirsiniz ama bu telofona özgü şeyler olmayabilir
Şu rom var mesela stok android

hocam ben bunu indiremiyorum google da da aradım baska yerde bulurum belki diye bulamadım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam ben bunu indiremiyorum google da da aradım baska yerde bulurum belki diye bulamadım
bu arada dün hata veren global romu tekrar flashladım belki hatayı siz anlarsınız diye
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Son düzenleme:

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu arada dün hata veren global romu tekrar flashladım belki hatayı siz anlarsınız diye
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Maalesef başka bir yerde yok stok rom yüklemeklisiniz indirmek için görevleri tamamlak lazım indirdiğiniz romun içinde hangi dosyalar var ekran görüntüsü atarmısınız

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Dogrudur hocam haklısın . . . twrpnin kendi sitesinde black shark a ait twrp bulamadım yabancı bir forum sitesinden indirdim onu yükledim oda ekranda ters görünüyor ve dokunmatik ters ve capraz işliyor mesala install sol üst kösede ya ona tıklamak icin sağ alta basıyorsun onay cubugunu en altta yer alıyor soldan sağa sürüklüyorsun ya bunda üstte sağdan sola sürüklüyorsun yerlerini capraz tahmin etmek zorunda kalıyorsun neyse bir sekilde idare ediyorum bu twrp ile benim orda kasttetigim twrp de black shark a ait twrp yok olacak tı 2 gündür 4 saat uykuyla ayaktayım allah razı olsun yardımcı olmaya çalışıyor herkes hatam kusurum olduysa affola
Fastboot romunu twrpden flashlayamazsınız. Fastboot romunu fastboot yöntemi ile flashlamanız gerekiyor.
O romu mi flash ile yükleyin. Ama Clear app ABD lock seçmeyin

fizo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İzzet
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Üst Alt