Sohbet Bir Sağlayıcının İnternet Hizmeti Üzerine Aforizmalar (gülücük)

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Eski oturduğum evde vodafone vardı alt yapısı leşti 8mblerdeydi. Yeni ev almak için dolaşırken alp yapı araştırması yaparak evlere baktım 😂 kablonet olan güzel bir daire aldım ve 100mb ile mutluyum şu an 😂

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153
Eski oturduğum evde vodafone vardı alt yapısı leşti 8mblerdeydi. Yeni ev almak için dolaşırken alp yapı araştırması yaparak evlere baktım 😂 kablonet olan güzel bir daire aldım ve 100mb ile mutluyum şu an 😂

Vodafone'u bende kullanmıştım daha önce gerçekten çok kötüydü 1mbps'in altında alıyordum resmen iptal talebi başlattım cayma bedeli çıkardılar tüketici hakem heyetinde hizmet alamadığım gerekçesiyle başvuru yaptım gerekli bilgileri sundum cayma bedeli ödemeden iptal etmiştim. Şark kurnazı bunlar.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
199
Şu anda türk telekom alt yapısı ile fiber kullanıyorum. Netspeed abonesiyim. Oldukça memnunum. 100mbit fiber de 120-130 mbit hız alıyorum. Upload hızım 8-9 mbit. 5ms ping sürem var. Daha önce millenicom VDSL kullanıyordum. Fiber gelir gelmez fibere geçtim.

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153
Şu anda türk telekom alt yapısı ile fiber kullanıyorum. Netspeed abonesiyim. Oldukça memnunum. 100mbit fiber de 120-130 mbit hız alıyorum. Upload hızım 8-9 mbit. 5ms ping sürem var. Daha önce millenicom VDSL kullanıyordum. Fiber gelir gelmez fibere geçtim.

Netspeed den memnunmusunuz hocam bende açıkçası geçmeyi düşünüyorum Türk telekom gpon fiber altyapısı var binada. Türk telekomdan da memnunum ama fiyatlar uçuk seviyede 250 mbit felan alıyorum ayda 300-350 lira çok.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
199
Netspeed den memnunmusunuz hocam bende açıkçası geçmeyi düşünüyorum Türk telekom gpon fiber altyapısı var binada. Türk telekomdan da memnunum ama fiyatlar uçuk seviyede 250 mbit felan alıyorum ayda 300-350 lira çok.
Yaklaşık 6 ay olmuştur geçeli. Hiç sorun yaşamadım. Zaten fiberde sorun olacağını pek sanmam.

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153
Yaklaşık 6 ay olmuştur geçeli. Hiç sorun yaşamadım. Zaten fiberde sorun olacağını pek sanmam.

Aynen bende stabil alacağımı düşünüyorum gene, şuanda taahhüt var tabi elim kolum bağlı seviyede ama bu artan fiyatlardan f/p olarak en iyisi hangisiyse yola onla devam etmek lazım artık.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
199
Aynen bende stabil alacağımı düşünüyorum gene, şuanda taahhüt var tabi elim kolum bağlı seviyede ama bu artan fiyatlardan f/p olarak en iyisi hangisiyse yola onla devam etmek lazım artık.
Fiyatlarda avantaj kalmadı hocam artık. Hepsi birbirine yakın fiyatlar. Telekom port başına zam yapınca hepsi fiyatlara yansıttı. Ben 89 ödüyordum. Bu ay benimde134₺ olacak maalesef.

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153
Fiyatlarda avantaj kalmadı hocam artık. Hepsi birbirine yakın fiyatlar. Telekom port başına zam yapınca hepsi fiyatlara yansıttı. Ben 89 ödüyordum. Bu ay benimde134₺ olacak maalesef.

İnternette temel gereksinim haline geldi artık yatırım yapmadan fiyatlarıda bir güzel yükseltiyorlar hayırlısı bakalım.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Reklam yapmış gibi olmayayım da bu devirde Turknet gibi dağıtıcılar varken sözleşmeli internet kullanmak neden? 100mbps dediler hız testimde gelen 100 civarı bazen 97'yr düşüyor bazen 105'e çıkıyor. Upload 8 dediler ama hep 10. Taahhütlu abonelik yapan şirket kendisine guvenmiyordur bence. Bu devirde hala taahhüt yapan insanlar görünce üzülüyorum

kasimtmc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
25
Reklam yapmış gibi olmayayım da bu devirde Turknet gibi dağıtıcılar varken sözleşmeli internet kullanmak neden? 100mbps dediler hız testimde gelen 100 civarı bazen 97'yr düşüyor bazen 105'e çıkıyor. Upload 8 dediler ama hep 10. Taahhütlu abonelik yapan şirket kendisine guvenmiyordur bence. Bu devirde hala taahhüt yapan insanlar görünce üzülüyorum
Hocam dediğim gibi yoktum. Olsam ben de yaptırmazdım. Zaten dört gözle bekliyordum TürkNet'e geçmeyi. Üzdü biraz hele böyle kağnı gibi net alınca

Üst Alt