Soru Bir önceki güncellemeye geri dönme

johnwickbabayaga

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metehan
Cihazım
Note 7
Konular
8
Arkadaşlar merhaba. Şu anda telefonumda 10.3.6.0 sürümü yüklü ama pek memnun kalmadım, 10.3.5.0 sürümüne geri dönmek istiyorum. Ancak, bunu yapmaya çalıştığımda ekran görüntüsünü paylaştığım hatayı aldım. Netten araştırmalarım sonucunda fast boot yaparak falan oluyomuş galiba ama telefonla alakalı bu tarz şeylerden hiç anlamam. Bana nasıl yapacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-07-17-14-44-06-909_com.android.updater.png
    Screenshot_2019-07-17-14-44-06-909_com.android.updater.png
    268,3 KB · Görüntüleme: 31

methcnnbs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12

Bu istediğiniz sürümün dosyası masaüstüne çıkarın. Telefonu fastboot modeye alın. Dosyanın içinde flash.all diye birşey olacak ona tıklayın kendisi yüklüyor telefon açılıyor yükleme bitince. Bootlader kilidi açık olması lazım mı onu bilmiyorum ,bilen biri söyler. Benim açık bootlader kilidi bu yolla yüklemiştim.

Telefonu fastboot modeye almak için güç tuşu ve ses kısma tuşuna basılı tutun.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Arkadaşlar merhaba. Şu anda telefonumda 10.3.6.0 sürümü yüklü ama pek memnun kalmadım, 10.3.5.0 sürümüne geri dönmek istiyorum. Ancak, bunu yapmaya çalıştığımda ekran görüntüsünü paylaştığım hatayı aldım. Netten araştırmalarım sonucunda fast boot yaparak falan oluyomuş galiba ama telefonla alakalı bu tarz şeylerden hiç anlamam. Bana nasıl yapacağım konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
BL kildiniz açık değil mi hocam? Eğer açıksa yukarıdaki işlem ile yapabilirsiniz.
Kontrol için aşağıdaki linke göz atabilirsiniz.
Rehber - BL Kilidi (Bootloader) Açık veya Kapalı Kontrol Etme

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Yedek almayı unutmayın silinecek tüm bilgileriniz ,

Oyla:

johnwickbabayaga

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metehan
Cihazım
Note 7
Konular
8
Cevaplar için teşekkürler. Ancak, bildiğim kadarıyla bootloader kilidini açmak telefonu garantiden çıkarıyor, değil mi?

Oyla:
Üst Alt