Rom Bir kaç romun AnTuTu Benchmark Testleri

bugycugy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
8
Umarım sıkıntı olmaz. Çok bekledik 🙏
Testini yaptım hocam, birkaç hatalar mevcut fakat ilerleyen süreçlerde düzelecek ve arayüz daha da güzelleşecek diyebiliriz.

Bulduğum hatalar:
- Son uygulamalardaki uygulama için daha fazla seçeneklere erişememe (bölünmüş ekran, uygulamayı kilitle,... gibi).
- Çift dokunuşla uyutma/uyandırma

Fakat geliştirici hemen ilgilendi ve hataları çözümlüyor, birazcıkta yeni arayüzden kaynaklı animasyonlarda sorunlar var. Onlarda eminim ilerleyen süreçte düzelir.
Çeviri ihtiyacı da var ayrıca ama o ne zaman olur, bilemem.

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Testini yaptım hocam, birkaç hatalar mevcut fakat ilerleyen süreçlerde düzelecek ve arayüz daha da güzelleşecek diyebiliriz.

Bulduğum hatalar:
- Son uygulamalardaki uygulama için daha fazla seçeneklere erişememe (bölünmüş ekran, uygulamayı kilitle,... gibi).
- Çift dokunuşla uyutma/uyandırma

Fakat geliştirici hemen ilgilendi ve hataları çözümlüyor, birazcıkta yeni arayüzden kaynaklı animasyonlarda sorunlar var. Onlarda eminim ilerleyen süreçte düzelir.
Çeviri ihtiyacı da var ayrıca ama o ne zaman olur, bilemem.
ArrowOS 12.1 kullanıyorum. Bugün güncelleme kontrol etme kısmında Server bağlantısı yapılamadı hatası vermeye başladı. Son 2 haftadır yeni güncelleme de çıkmamıştı. Yoksa android 13 yaklaştı mı diye düşünmeye başladım 😃

jin19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
huseyin
Cihazım
redmi note
Konular
1
ArrowOS 12.1 kullanıyorum. Bugün güncelleme kontrol etme kısmında Server bağlantısı yapılamadı hatası vermeye başladı. Son 2 haftadır yeni güncelleme de çıkmamıştı. Yoksa android 13 yaklaştı mı diye düşünmeye başladım 😃
Hocam Arrow 13 çıktı diye biliyorum. Şuan resmi sitesinde mevcut.

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Hocam Arrow 13 çıktı diye biliyorum. Şuan resmi sitesinde mevcut.
Yok hocam henüz çıkmadı. Sitedeki 10. Aydan kalan ilk yapım gapsız sürüm. Onu ilk çıktığında denedim çok hata var. Bi ara onu kaldırmışlardı yine yüklemişler

bugycugy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
8
Yok hocam henüz çıkmadı. Sitedeki 10. Aydan kalan ilk yapım gapsız sürüm. Onu ilk çıktığında denedim çok hata var. Bi ara onu kaldırmışlardı yine yüklemişler

Aslında beta olarak o sürüm yayınlandı ve üzerine hâlâ güncelleme gelmedi, denemesi dahi yok diyebilirim. Aralık ayı güvenlik yaması bekleniyor sanırım.

jin19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
huseyin
Cihazım
redmi note
Konular
1
Arrow 13 ün çok stabil olacapını düşünmüyorum. Bu zamana kadar kurduğum romlardan en hızlısı ve stabili Endonezya 11.0.1. Rakibi yok. Sonra ise şuan kullandığım OneOS miui12.6. sürümü.

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Hocam yok mu daha bi gelen giden?

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Müjdeyi verelim. Ocak ayında OctaviOs geliyor diyebiliriz. İlk isimden bilgi geldi.

Üst Alt