Sohbet Bir daha asla Xiaomi marka telefon almayacağım özetle yazıyorum

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
Beni ritzy magdur etti gittim thh ye. Mix 2 cihazimi 2.5 yil kullanip 1yil thh sureci bekleyip parami iade aldim para iadesi aldigim konuda pil kapaginin gevsemesi ve servisin benden bunu yapistirmak icin 400tl gibi komik bi rakam talep etmesiydi :) sizde cihaziniz tamir oldukdan sonra sizin yasal servis suresini astiklarini ve tamir kabul etmediginizi yeni cihaz istediginizi bildirdiginiz halde size tamirli cihaz yolladiklarini kanitlariyla beraber. Thh heyetine sunmaniz zaten %100 kazanacaginiz bir dava tamir olursa 6ay daha kullanirsiniz cihazi tabi o surec sonuna kadar cihazi korumak kolllamak sizin elinizde. Ben duvara bile firlattim kilifsiz halde en ufak hasar almadi alt seviye cihazlarini bilmemde uat seviye cihazlari saglam ama yazilim hep sorunlu donanimsal bazi sorunlarida var ama alt seviye cihazlari daha beter. Xiaomi zaten ezelden beri boyleydi bizde hep kullanmayi bilen alsin diyorduk eskiden beri. Samsung konusuna gelirsek bedava verseler cebime koymam satarim direk ama su piyasada paran varsa gidip samsung kullanmak ehh iste idare eder yine apple a o parayi vermem yazilimini sevmiyorum bikere

hasanmerkit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Merkit
Cihazım
Değişiyor.
Konular
4
Ben kurtuldum hocam bu markadan bugün :D

Bir de profilimde MIUI Sever yazıyor. Yöneticilerden bunun kaldırılması ricamdır. Mobil forumları farklı cihazlar için de kullanıyorum. Xiaomiden vazgeçmem profilimin silinmesine yol açmaz umarım.

Üst Alt