Yardım Bir bildirim alabilmek için daha ne yapmam lazım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
Temiz kurulum eu global kurdum sorun çözülmüştü sonradan bildirimler yine gelmemeye başladı sonra eu beta kurdum yine temiz kurulum yedek vs. hiç bir şey yok yine bildirimler gelirken şuan hiç bir bildirim gelmemeye başladı. Bir bildirim alabilmek için kaç ayar yapılır yahu? hayır en son bıktım video aldım çünkü 1-2 kişi gelip yine bildirim ayarları yapamıyorsunuz demeye başlıcak. Şu videoyu izleyin ve yapılmayan tek bir ayar varsa söyleyin bu kadar da olmaz cidden bıkkınlık verdi lanet olsun xiaomi ye bulaştığım güne

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Skorpi

zran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zoran
Cihazım
MIUI+Android
Konular
0
Olsun be skorpi hocam :) ayıp olarak adlandırsın, yeter ki arkadaşımızın sorunu çözülsün.

Oyla:

bark_41

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Resmi Note 7
Konular
4
şöyle şeylere takılmak yerine daha sağlıklı olanı arkadaşımızın sorunu hakkında yorum yapmak olacaktır diye düşünüyorum.

Hocam sizin sorununuza gelince bunu ne yaptıysam bende düzeltemedim maalesef Xiaomi'nin buna kalıcı bir çözüm getirmesini beklemekten başka yapılacak çok birşey olmadığı aşikar bir durum ne yazık ki.
Bende bu sorundan muzdarip olduğum için aslında espiri kinaye mahiyetinde bu şekilde yazdım.
Haklısınız pek anlaşılabilir olamadım.

Oyla:

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
Tabiki şuursuzca saldıracak sonuçta kendi dışında herkes xaomi fanboyu ve onun kötülüğünü istiyorlar ve bir ayarı yanlış yada eksik yaptığını söyleyerek hatalı olduğunu kanıtlamak istiyorsunuz :)...
Dostum bence sen hiç konuşma ya DH Mi 8 lite konusundan biliyorum seni her sayfada 10 mesajın vardı biri gelip sorun var şöyle böyle deyince bende sorun yok diye çemkiriyordun millete.

Olsun be skorpi hocam :) ayıp olarak adlandırsın, yeter ki arkadaşımızın sorunu çözülsün.
Dostum illa kullanıcı hatası bulmak için kılı kırk yarıyorlar ben buna kızıyorum. Zaten az mantıklı oturup düşündüğümüz zaman bir telefonda bildirim almak için bu kadar gizli saklı ayarlar, özellikler falan açıp milletten yardım alacaksak zaten orada bir sıkıntı var demektir. Şuan internette bildirim sorunu diye araştır istisnasız 10 cihazın 8 i xiaomi neden acaba? yahu elimde olsa satıp kurtulacam ama satamıyorum işte çok fazla zarar ediyorsun + alacağın telefon da kdv-ötv derken aşırı pahalılaştı mecbur böyle romdur, twrp dir, ayardır çekiyoruz bu markayı yoksa bir dakika dahi durmam çünkü cihazdan iyice soğudum.

Son düzenleme:
Oyla:

Cb1111-1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşkun
Cihazım
Xiaomi Mi 8lite
Konular
5
Dostum bence sen hiç konuşma ya DH Mi 8 lite konusundan biliyorum seni her sayfada 10 mesajın vardı biri gelip sorun var şöyle böyle deyince bende sorun yok diye çemkiriyordun millete.

Dostum illa kullanıcı hatası bulmak için kılı kırk yarıyorlar ben buna kızıyorum. Zaten az mantıklı oturup düşündüğümüz zaman bir telefonda bildirim almak için bu kadar gizli saklı ayarlar, özellikler falan açıp milletten yardım alacaksak zaten orada bir sıkıntı var demektir. Şuan internette bildirim sorunu diye araştır istisnasız 10 cihazın 8 i xiaomi neden acaba? yahu elimde olsa satıp kurtulacam ama satamıyorum işte çok fazla zarar ediyorsun + alacağın telefon da kdv-ötv derken aşırı pahalılaştı mecbur böyle romdur, twrp dir, ayardır çekiyoruz bu markayı yoksa bir dakika dahi durmam çünkü cihazdan iyice soğudum.
Tabiki öğle olacak çünkü sebebi senin gibi 2 ayarı yapamayıp herşeyde telefonu suçlayanlar :) şu durumda bile ne kadar haklı olduğumu kanıtlamış oldun :)... Ben herkese çemkiriyordumda senin yaptığının adı ne sana yardım etmek isteyen herkese ağzına geleni söylemek ve fanboylukla itham etmek :)..

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bu arkadaşın özelliği nedir sayın yöneticiler? Aynı konuyu ikinci defa açan herkese uyarı verirken, banlarken bu arkadaş onuncu defa aynı konuyu açıyor ama tık yok... Her siteye girdiğimizde bu arkadaşın çemkirmesini görmek zorunda mıyız?

Tavsiye verip yardımcı olmaya çalışanlara karşı yazdığı agresif mesajların haddi hesabı yok. Hani herkes saygılıydı burada? Hepimiz birbirimize yardımcı olamaya çalışıyorduk?

"Her şey"i yapmış çözülmüyor. Yüzbinlerce gerizekalıda sorun yok ama hep bu "akıllı"da sorun var. Bunu yazınca da hakaret yiyoruz. Yardım istemiyor, yardım edene hakaret ediyor, forum kurallarını hiçe sayıyor ve suçlu biziz...

Ben de aynı şeyleri yaptığımızda eğer uyarı falan vermeye çalışırsanız bu konu ve buna benzer onlarca konusu ve mesajı referans olarak kullanılacaktır...

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
braymm

onununcuköy 'ün mesajını bir uyarı olarak kabul edebilirsiniz. Bir sonraki forum kurallarımıza aykırı davranışınızda cezai yaptırımlar uygulanacaktır...

Forumumuzda yazmaya devam etmeden önce Forum Kurallarımız 'ı dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.

Konu daha fazla tartışma yaşanmaması için yeni yorumlara kapatılmıştır.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt