Çözüldü Bimden Alınma S2 Hk.

ae001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Note 9S
Konular
3
Güzel, yarın garanti firmasını arama ! Email at ki elinde yazılı bir belge olsun Yes~~ Gelen cevabında çıktısını alıp doğru THH'ye gidersin...

cevabı beklemeli mi yoksa hemen thh 'ye gitmeli mi kararsızım ama beklememek mantıklı olacak gibi

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Garanti firmasına sırf haber vermek için yazacağım. Böyle bir durum var ve dava açtım diye

Yaşadığımız ülkeyi de düşünerek hareket edelim lütfen, mahkeme kararını uygulamayan /uymayan sistemimiz var... Sakin olalım....

ae001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Note 9S
Konular
3
Süpersin al şunlardan Söke Söke

gidişatı buradan editlerim. o gün bu telefonlardan 1-2 şer stokla binlerce kişiye sattılar. yazık günah
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yaşadığımız ülkeyi de düşünerek hareket edelim lütfen, mahkeme kararını uygulamayan /uymayan sistemimiz var... Sakin olalım....

Çok haklısınız ama bu şekilde çok fazla mağdur var ve büyük çoğunluğu haberdar bile değildir. Canımı sıkan nokta bu. Milleti kandırmanın alemi yok. De kardeşim cihazlar tek sim kayıtlı zaten ucuza satıyorum diyelim ki dürüstler en azından

muluka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
S2
Konular
7
Hocam yanlış hatırlamıyorsam Turkcell'in olacak, onun sattığı Redmi S2 telefon modelleri de ikinci IMEI kapatılarak tek sim kartlı olarak satılıyor. Bu da öyle bir durum olabilir. Buradaki afişte de çift sim kartlı diye yazmıyor, THH'den ya da servisten umarım sizin şahsınıza olumlu dönüş olur.

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular
7
Hocam yanlış hatırlamıyorsam Turkcell'in olacak, onun sattığı Redmi S2 telefon modelleri de ikinci IMEI kapatılarak tek sim kartlı olarak satılıyor. Bu da öyle bir durum olabilir. Buradaki afişte de çift sim kartlı diye yazmıyor, THH'den ya da servisten umarım sizin şahsınıza olumlu dönüş olur.

Kutuda 2 imei varsa olmasi gerekiyor

ae001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Note 9S
Konular
3

Kutuda var hocam çift simli olduğu. Kutuda çift IMEI de mevcut zaten ama telefonda tek imei. IMEI ayrı mevzu bir de garanti boyutu var işin. Xiaomi tr garantili değil

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular
7
Kutuda var hocam çift simli olduğu. Kutuda çift IMEI de mevcut zaten ama telefonda tek imei. IMEI ayrı mevzu bir de garanti boyutu var işin. Xiaomi tr garantili değil
Garanti yi nereden sorguladiniz

ae001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Note 9S
Konular
3
Garanti yi nereden sorguladiniz

Xiaomi türkiye garantisinde bulunan bandrollü garanti belgesi yok. düz ithalatçı garanti belgesi var win telekomun. kutuda bandrol de yok. genpaya yazdım cevap bekliyorum. telefon komple falso

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular
7
Xiaomi türkiye garantisinde bulunan bandrollü garanti belgesi yok. düz ithalatçı garanti belgesi var win telekomun. kutuda bandrol de yok. genpaya yazdım cevap bekliyorum. telefon komple falso
Alırken uyarıyorlar bende Migros tsn aldım a2 söylemişlerdi garantisi su diye

ae001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Note 9S
Konular
3
Alırken uyarıyorlar bende Migros tsn aldım a2 söylemişlerdi garantisi su diye

bimde hiç uyarmamışlar. direk telefonu vermiş garantisi var tabiki fişi kaybetmeyin demiş göndermiş. garanti var da dışı onları içi beni yakar öyle bir garanti angel~~

Üst Alt