Sohbet Bimcell- Sil Süpür(?)

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Arkadaşlar şu anda bimcell kullanmaktayım bildiğiniz gibi bimcell kullanıcılarına türk telekom sil süpür kampanyasına katılmasına izin vermiyordu. Geçen online işlemler uygulamasına girip kampanyalara baktığımda sil süpür gözüküyordu. Her perşembe 06.00 da hediyen burda olacak tarzında bir şey yazıyodu. Var mı bi bilgisi olan bimcell hatırlanmaya mı başlandı?

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Arkadaşlar şu anda bimcell kullanmaktayım bildiğiniz gibi bimcell kullanıcılarına türk telekom sil süpür kampanyasına katılmasına izin vermiyordu. Geçen online işlemler uygulamasına girip kampanyalara baktığımda sil süpür gözüküyordu. Her perşembe 06.00 da hediyen burda olacak tarzında bir şey yazıyodu. Var mı bi bilgisi olan bimcell hatırlanmaya mı başlandı?

Bu geçen yaşanılan deprem hadisesinde Turk telekom oldukça sıkıntı yaşadı kullanıcı kaybetmemek için açmış olabilirler.Eskiden dakika verirdi sil süpür son 2 haftadır hep internet veriyor.

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Bu geçen yaşanılan deprem hadisesinde Turk telekom oldukça sıkıntı yaşadı kullanıcı kaybetmemek için açmış olabilirler.Eskiden dakika verirdi sil süpür son 2 haftadır hep internet veriyor.
Banada 2 haftadır hep 100 dakika geliyor.giggle~~

Pasha2194

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
-
Cihazım
-
Konular
1
Arkadaşlar biliyorum birçoğunuz için çok saçma gelecek belki yazdıklarım Turkcell kulanıyorum ve ayda 60 lira ödüyorum hiç memnun değilim genelde en kaliteli operatör olarak lanse edilir ama Korkutan deprem olayında Turkcell de de çekim sıkıntıları yaşandı yalnızca mobil veri ayaktaydı ama söz konusu reklamlarında bu tip durumlara karşın Dronecell ler gösteren Turkcell sınıfta kaldı açıkçası. Daha 8 ay var taahhütümün bitmesine erken ayrılırsam ne kadar öderim diyorum ama Turkcell müşteri hizmetleri bunun net olarak cevabını veremiyor aslında vermek istemiyor. Tim'e gidip soracağım büyük ihtimal astronomik rakamlar çıkaracakları için beklemekten başka çarem olmayacak. Hazır konusu varken sormak istiyorum Bimcell den memnunmusunuz genel olarak bu olayların dışında bir çekim sıkıntısı yaşattımı size, internet durumu nasıldır ? gerçi Bimcell, Pttcell bunlar Türk Telekom altyapısını kullanıyorlar ama genede Türk Telekomda sorun yaşamıyorum da Bimcell de sıkıntı yaşıyorum diye sağda solda yazan bir kitle var o nedenlede pek emin olamadım.

olympos

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğretmen
Konular
49
Oooo iyisin valla 1 seneyi aşkındır Türk Telekom faturalı yüksek meblalı bir tarife kullanıyorum sil süpürü 2 defacık gorebildim programda.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

S

Silinen üye 107783

Guest
Ben Vodafone da deprem olayı esnasında çekim sıkıntısı yaşamadım. Başta oldu ama hemen düzeldi. Fakat gerçekten rezalet bir operatör. Parasının hakkını veremiyor. Taahhüt bitsin Turkcell geçeceğim.

Pasha2194

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
-
Cihazım
-
Konular
1
Ben Vodafone da deprem olayı esnasında çekim sıkıntısı yaşamadım. Başta oldu ama hemen düzeldi. Fakat gerçekten rezalet bir operatör. Parasının hakkını veremiyor. Taahhüt bitsin Turkcell geçeceğim.

Herkes bölgeye göre sorun yaşıyor, yaşamıyor sanırım. Vodafone kullandığım zamanlar rezaletti bölgemde Turkcell'e geçtim şimdi en kaliteli operatör olarak lanse edilen Turkcell de de bölgem için çekim sıkıntıları yaşıyorum, birde bunlara geçmemle birlikte artan spam durumları da var ki numaramı öyle herkesle paylaşmayan her siteye vermeyen birisiyim. Ben Faturalı olarak geçtim ama hata ettim tabi geçeceksin Faturasız olarak 2-3 ay kullananacaksın deneyimleyeceksin baktın memnun kalmadın hadi bana eyvallah.

Huseyiny2099

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
17
Banada bu hafta dahil 3 haftadır internet veriyor

mlt440234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa vard
Cihazım
xiamio mi 6
Konular
5
Arkadaşlar biliyorum birçoğunuz için çok saçma gelecek belki yazdıklarım Turkcell kulanıyorum ve ayda 60 lira ödüyorum hiç memnun değilim genelde en kaliteli operatör olarak lanse edilir ama Korkutan deprem olayında Turkcell de de çekim sıkıntıları yaşandı yalnızca mobil veri ayaktaydı ama söz konusu reklamlarında bu tip durumlara karşın Dronecell ler gösteren Turkcell sınıfta kaldı açıkçası. Daha 8 ay var taahhütümün bitmesine erken ayrılırsam ne kadar öderim diyorum ama Turkcell müşteri hizmetleri bunun net olarak cevabını veremiyor aslında vermek istemiyor. Tim'e gidip soracağım büyük ihtimal astronomik rakamlar çıkaracakları için beklemekten başka çarem olmayacak. Hazır konusu varken sormak istiyorum Bimcell den memnunmusunuz genel olarak bu olayların dışında bir çekim sıkıntısı yaşattımı size, internet durumu nasıldır ? gerçi Bimcell, Pttcell bunlar Türk Telekom altyapısını kullanıyorlar ama genede Türk Telekomda sorun yaşamıyorum da Bimcell de sıkıntı yaşıyorum diye sağda solda yazan bir kitle var o nedenlede pek emin olamadım.
İçin rahat olsun bende bimcelliydim herhangi bir sorun yaşamadım sende yaşamazsın diye düşünüyorum. Yaşarsanda Türk Telekom ile alakalıdır . Millet genelde BİMcell i bimin operatörü olarak bildiği için çekmez kalitesiz vs. Şeyler söylüyorlar aldırmayın derim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt