Rehber Bilgisayarsız rom yükleme, sürüm düşürme, sürüm yükseltme.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Tüm cihazlarda da işe yaramıyor bu android sürümü ile alakalı bir durum yok bazılarında çalışıyor bazılarında çalışmıyor şans işi
Android 11 yüklü olan redmi serilerinde mi serilerinde çalışıyor denendi.

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Cihazda android 11 altı rom varsa çalışmaz misal android 10, android 9 gibi. imei için birşey diyemem ama büyük ihtmal imei uçmaz. sürüm düşürürken cihaz bootta kalacağından format isteyecektir. buna göre hareket etmelisin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

android sürümün nedir ? android 11 altı çalışmaz. android 11 varsa mutlaka olur yanlışlık yapmışsındır bir yerde.
ben de her şeyi tam yaptığımı düşünüyorum ama olmadı

Aytemir.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi note 12
Meslek
Arkeolog
Konular
0
Redmi note 9 (merlin)'de sorunsuz çalıştı TR rom yüklü cihaza bu şekilde bootloader kilidi açmadan Endonezya rom kurmuş bulunmaktayım. Paylaşım için çok teşekkür ederim Yuzarsif41 hocam 🙏 emeğinize sağlık

Şeftali Seven Adam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
1
Hocam en güncel ve benim de deneyip onayladığım video burada. Başımın belası Miui 13 den kurtulmak için 2 haftadır uğraşıyorken çözümü burada buldum. Ekleyebilirsiniz konuya. Linki bırakıyorum:

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Redmi note 9 (merlin)'de sorunsuz çalıştı TR rom yüklü cihaza bu şekilde bootloader kilidi açmadan Endonezya rom kurmuş bulunmaktayım. Paylaşım için çok teşekkür ederim Yuzarsif41 hocam 🙏 emeğinize sağlık
İşe yaramasına sevindim.

Hocam en güncel ve benim de deneyip onayladığım video burada. Başımın belası Miui 13 den kurtulmak için 2 haftadır uğraşıyorken çözümü burada buldum. Ekleyebilirsiniz konuya. Linki bırakıyorum:

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Bahsettiğim yönetimin aynısını anlatıyor 🙂 bazı detayları atlamış sürüm düşürdüğünde cihaz bootta kalıp format atmanı isteyecek. Sürüm yükseltince sorun olmuyor genelde ama yinede verileri yedeklemekte fayda var.

Şeftali Seven Adam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
1
İşe yaramasına sevindim.

Bahsettiğim yönetimin aynısını anlatıyor 🙂 bazı detayları atlamış sürüm düşürdüğünde cihaz bootta kalıp format atmanı isteyecek. Sürüm yükseltince sorun olmuyor genelde ama yinede verileri yedeklemekte fayda var.
Orası doğru tabi fakat anlatmaktansa birebir aynı işlemleri yapıp görerek ilerlemek insanlara hem güven hem de yapabilirim etkisi yaratıyor özellikle ilk kez yapacak olan benim gibi kullanıcılarda :) o yüzden paylaşma gereği duydum açıkçası :)

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Merhaba hocam benimki her şeyi aynı yapmama rağmen neden MIUI recovery ekranına geliyor? 12.5.4 ten 12.5.8 e geçmek istiyorum. Hata veriyor kırmızı yazı çıkıyor. Reboot deyip yeniden başlatıyorum.

Endonezya'dan Hindistan'a geçtiğim için mi olmuyor acaba?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

61erdaly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Mi 10
Konular
1
merhabalar, mi10 (umi) EEA GLOBAL yurtiçi garantili cihazımı dosya kandırma yöntemiyle, android 12 miui 13 ten, android 10 miui 12 endonezya romuna sürüm düşürme işlemi yaptım ancak fastbootta kaldı ve ne recovery ekranına geçiyor ne de cihaz kapanıyor. bu bilgilerle bana yardımcı olabilir misiniz?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
merhabalar, mi10 (umi) EEA GLOBAL yurtiçi garantili cihazımı dosya kandırma yöntemiyle, android 12 miui 13 ten, android 10 miui 12 endonezya romuna sürüm düşürme işlemi yaptım ancak fastbootta kaldı ve ne recovery ekranına geçiyor ne de cihaz kapanıyor. bu bilgilerle bana yardımcı olabilir misiniz?
Format data yaparsanız açılması gerekiyor. Bu yöntem her cihazda işe yaramayabilir.

Üst Alt