Soru Bildirim Geldiğinde Bildirim Sesinin Gelmemesi

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Merhabalar. Her zaman olmuyor, birkaç güncellemedir düzelecek bir sorundur diye bekliyorum ancak hala çözüme kavuşmuş değil. Telefonda Whatsapp'tan mesaj geliyor. Bildirim sesi etkin olduğu halde her zaman yapmasa da kimi zamanlarda bildirim sesini vermiyor sadece bildirim ışığı yanıp sönüyor. Telefonu elime alıp bakıyorum yarım saat sonra görüyorum gelen mesajı, iş telefonum olarak kullanıyorum ve gelen mesajlara çabuk dönüş yapmam önemli. Bu sorunu yaşayan veya çözüm için yardımcı olabilecek var mı? Telefona güvenimin azalmasına neden oluyor sürekli kontrol etmek istemiyorum bildirim geldi de haberim mi olmadı diye.

may

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samsung
Cihazım
Galaxy
Konular
18
Bildirim hatırlatma süresini nasıl ayarliyoruz

Oyla:

may

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samsung
Cihazım
Galaxy
Konular
18
Hocam bulamadım tam tarif edetmisiniz

Oyla:

Bugraa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bugra
Cihazım
Pocophone f1
Konular
3
gerekli ayarları yapın izinleri verin otomatik başlatma açık yapın bildirim takibi yapmasını istediğiniz uygulamaları seçin son uygulamalar bölümünden uygulamayı kitleyin bildirim hatırlatma süresinide ayarlayın uygulama sorunsuz çalışacaktır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bütün modellerinde aynı sorun var hocam hem miui arayüzünde hemde saf anroidlerde ben Mi Note3 / Mi6 / 2 tane Mi8 / Mi Note6 Pro ve Mi A2 Lite hepsinde denedim hepsi aynı malesef.
bu uygulama gelen bildirimleri sessiz gelse dahi bi kereligine sesli olarak hatirlatma yapiyor degil mi?

Oyla:

SkyTurk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Meslek
Elektronik
Konular
9
bu uygulama gelen bildirimleri sessiz gelse dahi bi kereligine sesli olarak hatirlatma yapiyor degil mi?

evet aynen öyle hatırlatma sayısını siz belirliyorsunuz ben 1 kere istediğim için 1 yaptım siz isterseniz sayıyı çoğaltabilirsiniz.

Oyla:

Bugraa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bugra
Cihazım
Pocophone f1
Konular
3
evet aynen öyle hatırlatma sayısınısiz belirliyorsunuz ben 1 kere istediğim için 1 yaptım siz isterseniz sayıyı çoğaltabilirsiniz.
görüntü ekledim bakarsanız orda göreceksiniz
kullanip deneyimlerimi paylaşacağim tesekkur ederim

bi seyi yanlis yapiyor olabilirmiyim acaba hatirlatma yapmadi program ayarlarinizin tam halinin. Fotografini rica edebilirmiyim ugrastiriyorum kusura bakmayin

bi seyi yanlis yapiyor olabilirmiyim acaba hatirlatma yapmadi program ayarlarinizin tam halinin. Fotografini rica edebilirmiyim ugrastiriyorum kusura bakmayin

evet aynen öyle hatırlatma sayısını siz belirliyorsunuz ben 1 kere istediğim için 1 yaptım siz isterseniz sayıyı çoğaltabilirsiniz.
bir seyi yanlis yapiyor olabilirmiyim bende hatirlatma yapmadi program rica etsem ayarlarinizin tam halinin bi rrsmini alabilirmiyim ugrastiriyirum kusuruma bakmayin

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt