Sohbet Ben Böyle Rezillik Görmedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aylardır ortalarda dolanan resmi olarak Xiaomi gelcek mağaza açacak haberleri kocaman bir balon çıktı.
Xiaomi uzun zamandır ülkemizde son kullanıcının ilgisini çeken ve giderek daha da rağbet gören bir marka, bu markanın yükselişini gören bazı uyanık sporlar resmi olarak gelcek biz dist. firma olcaz diye aylardır milleti kandırıyordu, sonunda dün ne olduğu ortaya çıktı.

Şu teknik servislik yaptığı durumlar (her telefonun içine etmeleri gibi) ile ünlenen meşhur EVO firması evofone diye bi şirket kurmuş ve mi store diye de istanbulda 2 mağaza açmış, hatta mağazalar daha açılmamış bile. Dün kendilerince lansman yapıp A2 modelini de tanıtmışlar bide koydukları fiyatda akıllara zarar :D

servis olarak da Genpa ile anlaşmışlar ki Genpa uzun zamandır piyasada sönük dü. Benim bildiğim kadarıyla bazı markalar ve KAAN N1 gibi telefonlara servis veriyordu.
Bununla kalmayan EVO bide kendisi Xiaomi Türkiye diye garanrti belgesi bastırıp telefonlara koyarak sanki resmi dist. miş gibi yalan dolanla kandırıyor milleti.

Gözü açlık böyle birşey işte; hadi bunları geçtim madem resmi dist. oldum diyosun diğer modeller nerde Mi8 nerde Mi8 SE nerde Mi A2 lite nerde?
Milleti kandırmak bukadar kolaymı sanıyorsunuz siz ya. Neyseki biz (kendimi saymıyorum) bilinçli kullanıcılar varda konu hakkında bilgisi olmayan insanlara yardım etmeyi sevdiğimiz için insanlara bilgilendirme yapıyoruz.

Heleki şu internet ve basın yayın organlarının yaptığı haberlere de hastayım. Yahu işin aslı astarı yok gidiyosun lansman diye orda haber yapıyosun bide diyosun ki resmi geldi o oldu bu oldu. Nerde habercilik etikleri? Firmadan kaç para aldınız da bu şekilde resmi yalanını söyleyebiliyorsunuz?
Ayıptır fırsatçılıktır her şeyden ötesi bence resmi dolandırıcılıktır.

kendinizi resmi olarak tanıtıp insanları kandıracaksınız buda yanınıza kalacak ne güzel valla

çok fena çok
yazıklar olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt