Sohbet Bedelli askerlik telefon

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Arkadaşlar yarın teslim olacağım ama akıllı telefonumu emanet edeceğim bir yer yok. Askeriyede alırlarsa telefon kim vurduya gidebilir mi?

Hocam bu tamamen nerede askerlik yaptığınıza bağlı aslında. Çoğu yerde bedelli askerler için akıllı telefonu sorun etmiyorlar içeri alıyorlar örneğin Gaziantep, Amasya. Ancak bazı yerlerde de kati suretle akıllı telefon kabul edilmiyor örneğin Kütahya, Tokat. Emanet konusuna gelince zaten Sekko hocam yazmış. Size bir tutanak tutturulur cihaz bilgileri yazılır emanete teslim edilir. Tutanağın bir nüshası size verilir. Çıkarken o nüsha ile telefonunuzu geri alırsınız...

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Evde bıraksanız daha iyi olur, sonuçta hafta sonu tatili vs. olmayacağı için kullanma şansınız da olmayacak.. Gidip 3 hafta sonra tezkere alacaksınız sonuçta :)

IPersonality

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Kaan N1
Konular
3
Arkadaşlar yarın teslim olacağım ama akıllı telefonumu emanet edeceğim bir yer yok. Askeriyede alırlarsa telefon kim vurduya gidebilir mi?
Benim kardeşim İstanbul Kenan Evren Kışlasında yaptı ve telefonunu içeri sokabildi hocam. Hatta herkes sokabilmiş. Diğer hocalarımın dediği gibi kışladan kışlaya değişir bu durum. Sıkı olan yer var, gevşek olan yer de var. Sizin ki neresi?

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
5 sene önce bizde de durum aynıydı hocam
sonra değişti :)
Bizde de telefon yasaktı. Hatta yakalandım diye 3 hafta çarşıya çikamadım. Askerliğin en kötü 3 haftası olacaktı ki içeriden birinden gm discovery akıllı telefon aldım. :) onlarda da şarj soketi problemi kronikmis, tam 3 hafta doldu telefon bozuldu, eski akıllı telefonumu iade etmeleri ile birlikte gm discoveryi telefoncuya 100tl zararla sattım. 3 hafta telefonsuz kalacağım zamana saydım onu da :)

Martonaltı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmad
Cihazım
Mi9
Konular
6
Benim kardeşim İstanbul Kenan Evren Kışlasında yaptı ve telefonunu içeri sokabildi hocam. Hatta herkes sokabilmiş. Diğer hocalarımın dediği gibi kışladan kışlaya değişir bu durum. Sıkı olan yer var, gevşek olan yer de var. Sizin ki neresi?
Denizli hocam

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87
Bizde de telefon yasaktı. Hatta yakalandım diye 3 hafta çarşıya çikamadım. Askerliğin en kötü 3 haftası olacaktı ki içeriden birinden gm discovery akıllı telefon aldım. :) onlarda da şarj soketi problemi kronikmis, tam 3 hafta doldu telefon bozuldu, eski akıllı telefonumu iade etmeleri ile birlikte gm discoveryi telefoncuya 100tl zararla sattım. 3 hafta telefonsuz kalacağım zamana saydım onu da :)
:))
ben o riski almadım hiç
telefonla önemli işim yok diye

IPersonality

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Kaan N1
Konular
3
Denizliyi bilmiyorum hocam. Kenan Evren kışlası emret komutanım dizisi gibi bir yerdi, kepini yan takıp ortalıkta volta atan üsteğmen gördüm. Yani disiplinsizlik hat safhadaydı. Denizli disiplinli biryer ise muhtemelen nizamiyede tutanak ile sizden teslim alırlar, terhis günü size teslim ederler.

Çuvaldız

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Bizde tablet sokan varmış birde esrar sokan onlar yüzünden iki defa arama yaptılar girişte valizi falan detaylı aramıyorlar uğrasmak istiyorsan rahat soka bilirsin bence gerek yok tuşlu telefon götür

IPersonality

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Kaan N1
Konular
3
Bizde tablet sokan varmış birde esrar sokan onlar yüzünden iki defa arama yaptılar girişte valizi falan detaylı aramıyorlar uğrasmak istiyorsan rahat soka bilirsin bence gerek yok tuşlu telefon götür
Görüş gününde eskort sokup iş üstünde yakalanan var hocam, daha neler neler :)

Üst Alt