Sohbet Bedelli askerlik telefon

IPersonality

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Kaan N1
Konular
3
Kafa yapıcı bir etkisi yok nikotin var içinde sigara gibi deli tütün diye geçiyor.
Eğer kontrol eden görevli askerler bunu biliyorsa içeri sokabilirsin ama bilmiyorsa tespit edildiğinde el koyarlar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Adamın biri banyoya dışkısını bırakmış, onunlada kalkmış duvara şafak yazmış. İstanbuldaki 37. celpten rütbeliler bile illallah etmişler. Gitselerde kurtulsak diye bakıyorlarmış. Bunları neden anlatıyorum; biraz rahatlayın, gittiğinizde anın tadını çıkarın, dünya dertlerinden azade bir ortama gireceksiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirin ve kenara çekilin, kendinize eğlenecek bir meşkale bulun. Göreceksiniz zaman çabuk geçecektir. İşin özü bu hocam.

Son düzenleme:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Maraş otu illegal'e girer mi askerlikte?
Birsey olmaz. Asker ne anlayacak ondan yahu :) tipi şekli vsvs tutun gibiyse tabi. Misal bonzai de tutun gibi ama rengi farkli yesil gibi. Maras otunun rengini bilmiyorum ama tutun renginde ise hic sorun yok.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Birsey olmaz. Asker ne anlayacak ondan yahu :) tipi şekli vsvs tutun gibiyse tabi. Misal bonzai de tutun gibi ama rengi farkli yesil gibi. Maras otunun rengini bilmiyorum ama tutun renginde ise hic sorun yok.
Yeşil hocam rengi ocb ye koyup üst diş etinin oraya koyuyorsun ağzında olduğu belli bile olmuyor. :)

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Yeşil hocam rengi ocb ye koyup üst diş etinin oraya koyuyorsun ağzında olduğu belli bile olmuyor. :)
Üstüne tutun altina ondan koy gecersin (ayri ayri buzdolabı posetinde) , hayirli işler :D

Üst Alt