Soru Batarya Sağlığı Hakkında

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
hocam hangi mah

hepsinde mah yazıyor
Hepsinde değil, ikitanesinde mAh drğeri var sadece. Şarj sayacı yazan değere bakacaksınız.
Şarj %100 iken burada yazan değeri, aşağıdaki kapasite değerinden çıkaryırsanız batarysnızın kaç mah kaybrttiğini yaklaşık olarak bulmuş olursunuz.

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
Hepsinde değil, ikitanesinde mAh drğeri var sadece. Şarj sayacı yazan değere bakacaksınız.
Şarj %100 iken burada yazan değeri, aşağıdaki kapasite değerinden çıkaryırsanız batarysnızın kaç mah kaybrttiğini yaklaşık olarak bulmuş olursunuz.

%100 iken bakacağım yazacağım burda

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
s.a merhaba chnekn hocam

sarj % 100 doldu

4000 mah batarya oranı yazıyor
3670 mah sarj sayacı

330 mah mı kaybetmiş oluyor

1,5 senelik telefon redmi note 8
330 mah kayıp iyimi bu oran sizce nasıl

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
s.a merhaba chnekn hocam

sarj % 100 doldu

4000 mah batarya oranı yazıyor
3670 mah sarj sayacı

330 mah mı kaybetmiş oluyor

1,5 senelik telefon redmi note 8
330 mah kayıp iyimi bu oran sizce nasıl

Gayet güzel bence

torres13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Kaplan
Konular
2
Batarya değiştirmek isteyen varsa DEJI Mi 9 için batarya üretmiş. Şu anda kampanya var batarya 85₺ ye geliyor. iPhoneda DEJI marka batarya kullanan arkadaşım var, Samsung Galaxy S6 içinde kayınvalideme almıştım o da sorunsuz kullanıyor. Kendi cihazım için aldım. Taktırdıktan sonra programı sıfırlayıp ekran görüntülerini buraya atarım. Almak isteyen olursa aşağı linkini bıraktım.

Hmz06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
4
Batarya değiştirmek isteyen varsa DEJI Mi 9 için batarya üretmiş. Şu anda kampanya var batarya 85₺ ye geliyor. iPhoneda DEJI marka batarya kullanan arkadaşım var, Samsung Galaxy S6 içinde kayınvalideme almıştım o da sorunsuz kullanıyor. Kendi cihazım için aldım. Taktırdıktan sonra programı sıfırlayıp ekran görüntülerini buraya atarım. Almak isteyen olursa aşağı linkini bıraktım.

Bekliyorum hocam

torres13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Kaplan
Konular
2
2 gündür kullanıyorum bataryayı telefonu ilk aldığım güne döndü sayılır. Telefonun şarj olduğu süre biraz uzadı. Yani ordan bile anlaşılıyor eski bataryamın kapasitesinin düştüğü. Yine programlar ile ölçüm yaptığım zaman düşük gösterdi biraz ama çokta takılmamak lazım bence. Performansı iyi tavsiye ederim. Daha önce iPhone için kullandığımızda telefon hızlanmıştı. Malum apple batarya sağlığı düşünce işlemciyi yavaşlattığı için. Bu yüzden tavsiye ederim.

Hmz06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
4
2 gündür kullanıyorum bataryayı telefonu ilk aldığım güne döndü sayılır. Telefonun şarj olduğu süre biraz uzadı. Yani ordan bile anlaşılıyor eski bataryamın kapasitesinin düştüğü. Yine programlar ile ölçüm yaptığım zaman düşük gösterdi biraz ama çokta takılmamak lazım bence. Performansı iyi tavsiye ederim. Daha önce iPhone için kullandığımızda telefon hızlanmıştı. Malum apple batarya sağlığı düşünce işlemciyi yavaşlattığı için. Bu yüzden tavsiye ederim.
Gün içerisinde ki performansını ve ekran süresini atarsan sevinirim tahminimce hızlı şarj desteklemediği için şarj süresi uzamıştır diye düşünüyorum

Son düzenleme:
Üst Alt