Yardım Batarya marka tavsiyesi

Blackaxe123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖzgürBilecik
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
12
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui 10 stabil
Telefon Modeli
mi6
Bootloader Kilidi
Açık
mi6 cihazım yamuldu kasa ve ekran değiştim fakat batarya çok az şarj tutuyor. Yeni bir batarya alıcam ama orijinal türkiyede yok deniliyor. Kaliteli markalar hangisidir orjinale yakın olsun istiyorum türkiyede Deji'yi çok öneren var öte taraftan nohon baya iyi yorumları var aliexpresste. Bunları katlıyacak düzgün bir batarya arıyorum çünkü bunlar 1 yıla pert oluyormuş.

Nevermind3452

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Güven
Cihazım
Note 11 Pro
Meslek
Mekatronik
Konular
34
Hocam asla yan sanayi batsrya kullanmayın canınızdan değerli değil ayrıca mi 6 ya kıyılırmı 5-10 fazla olsun orjinal olsun

Oyla:

hknyllmz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 10T PRO
Konular
24
2 3 sene önce 6s plusa deji batarya takmıştık orjimalinden iyiydi gayet çok fazla kullanmadım sattık sonradan

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
N11 tarzı sitelerde satılan bataryalardan alabilirsiniz satıcıya bataryayı üreten firmayı sorun . Eğer Sunwoda veya Scud fujian ise alın . Çünkü şuan hali hazırda bir çok Xiaomi cihazda bu iki firmanın ürettiği piller kullanılıyor. Ben şahsen mi6 ya geçen sene temmuz ayında sunwoda üretimi pil aldım bir sorun çıkmadı gayet memnunum.

Oyla:

Blackaxe123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖzgürBilecik
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
12
N11 tarzı sitelerde satılan bataryalardan alabilirsiniz satıcıya bataryayı üreten firmayı sorun . Eğer Sunwoda veya Scud fujian ise alın . Çünkü şuan hali hazırda bir çok Xiaomi cihazda bu iki firmanın ürettiği piller kullanılıyor. Ben şahsen mi6 ya geçen sene temmuz ayında sunwoda üretimi pil aldım bir sorun çıkmadı gayet memnunum.
pil sağlığı kaçta hocam şuan

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Xiaomi kullanıcıları olarak en büyük sorunumuz bence bu pil olayı. Orjinal pil bulma imkanımız neredeyse imkansız. Forumdan tanıdığımız tamir işi yapan arkadaşlar bile orjinal pil getiremiyor.

Oyla:
Üst Alt