Yardım batarya değişimi için gönderdiğim garantili telefona ücret çıkardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Delta Servis

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Kaçırdığınız bir nokta var ürün şu bize nasıl gönderdiyseniz o şekilde çalışıyor değişen bir durumu yok yani.Artı olarak üründe sıvı varsa ben bunun sorumluluğunu alamam bugün batarya değişimi yapıp ücreti dahilinde size teslim edersem yarın öbür gün farklı arızayla gelecektir.Ürünün anakartındaki sıvı birden fazla arıza doğurabilir. Yazdığınız bu cümle için " ama bugün delta servis ekranımda batarya değişimi için gönderdiğim garantili cihaza ücret çıkarmışlar " bilgi verme amaçlı yazdım sizin ürününüzün garantisi sıvı tespit edildikten sonra sonlanmıştır ve batarya değişimi dahi yapılamaz. Benim tarafımdan hatalı veya yanlış anlaşıldığım bir durum varsa özür dilerim.

Galata26

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
1
çalışan bir cihaza hiçbir sorunu olmayan cihaza sıvı gelse peki elbet biryerinde bir arıza vermz mi? bu cihazın heryeri çalışıyor. garantisi bitiyor zaten ekstra bir talepte bulunamam. siz bence bataryayı değiştirip gönderin benim talebim bu yönde anakarta herhangi bir talep istemiyorum. istemem de zaten.. eğer desem ki logoda takılı kalıyor ne biliyim kapanıp açılmıyor felan diye ozamn bana anakart diyin ama bu istediğim talebin anakrt ile alakası yoktu... zaten yapmamaya programlanmışsınız müşteri memnuniyeti olayınız çok düşük... 1100 tl anakart parası istiyorsunuz vicdan biraz yahu. batarya değişim için gönderdiğim telefona 1100 tl anakart parası heall olsun delta servise mükemmel delta servise..

Delta Servis

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
çalışan bir cihaza hiçbir sorunu olmayan cihaza sıvı gelse peki elbet biryerinde bir arıza vermz mi? bu cihazın heryeri çalışıyor. garantisi bitiyor zaten ekstra bir talepte bulunamam. siz bence bataryayı değiştirip gönderin benim talebim bu yönde anakarta herhangi bir talep istemiyorum. istemem de zaten.. eğer desem ki logoda takılı kalıyor ne biliyim kapanıp açılmıyor felan diye ozamn bana anakart diyin ama bu istediğim talebin anakrt ile alakası yoktu... zaten yapmamaya programlanmışsınız müşteri memnuniyeti olayınız çok düşük... 1100 tl anakart parası istiyorsunuz vicdan biraz yahu. batarya değişim için gönderdiğim telefona 1100 tl anakart parası heall olsun delta servise mükemmel delta servise..

Tamam işte bu noktada anlaşamıyoruz sizinle sıvılı olan bir ürüne ben parça değişimi yapamıyorum.Bu sizle yada benle alakası olan bir durum değil sıvılı olan anakart elbet bir gün bozulacak ve farklı arızalar çıkaracaktır. Eğer arızanın batarya kaynaklı olduğu düşünüyorsanız başka bir yerde sadece batarya değişimi yaptırabilirsiniz sorumlulukta size ait olur.Müşteri memnuniyeti diye de sıvılı olan garanti dışı bir cihaza işlemde yapamam eğer yaparsam başka müşterilerin hakkını yemiş olurum kusura bakmayın.Onarım ücretleri servis bünyesinde bellidir ve fiyatlandırmalar maliyet ve masraflara göre düzenlenir.Ürününüzü iade olarak hazırlıyoruz en kısa sürede yollanacaktır. Teşekkürler eder iyi günler dilerim.

Sakin61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Jeodezi
Konular
3
Şunu tam olarak anlamadım. Cihazda sıvı teması var mı? Yoksa bu servisin onarım yapmama bahanesi mi? Yarın cihazı servise göndersek bu bahanelerle garanti dışı bırakılacak cihazlar yani?

Delta Servis

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Şunu tam olarak anlamadım. Cihazda sıvı teması var mı? Yoksa bu servisin onarım yapmama bahanesi mi? Yarın cihazı servise göndersek bu bahanelerle garanti dışı bırakılacak cihazlar yani?

Mevcut başlıkta ilgili cihaz ile alakalı resimler var.Kontrol edebilirsiniz. Benim cihazları herhangi bir kullanıcı hatası yoksa onarmamak gibi bir şansım yok.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Konu gereksiz bir şekilde uzadı... Aynı şeyler tekrarlanıyor. Tüm mesajları okumak istemeyen arkadaşlarımız için hızlı bir kaç özet cümlesi yazarak konuyu kapatıyorum...

Konu sahibi arkadaşımız bataryasının ücretsiz olarak değiştirilmesini istiyor fakat Delta Servis yetkili arkadaşlarımız cihazda sıvı teması olduğunu tespit ettikleri için garanti dışı olarak değerlendirildiğini dolayısıyla ücretsiz onarım gerçekleştirilemeyeceğini belirtiyorlar.

Sonuç olarak cihazda sıvı teması olduğu için garanti dahilinde onarımı yapılamıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt