Rehber Başarısızlıktan dolayı yaranan sorunun çözümü

vural78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Vural
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Sürüm ve ya twrp başarısız kuruldu.
Ekran açılmıyor, Fastboot ve Twrp moduna girmiyor, power tuşuna uzun süre bastıkta titreşim oluyor, cihaz bilgisayarın aygıt yöneticisinde devamlı olarak bir-iki saniyelik gözüküyor ve itiyor.

1.Fastboot için sürüm indiriyoruz ve bilgisayarın C diskine arşivden çıkarıyoruz.
2. Bilgisayara MiFlashPro kuruyoruz.
Yedek
3. Bilgisayarda MiFlashPro klasörünü buluyoruz. Ardından MiFlashPro/SP_Flash_Tool/ Mi yolu üzre account_auth.exe ni yönetici olarak çalıştırıyoruz. Açılan pencerede testiklenmiş mi hesabımıza giriyoruz.
3. MiFlashPro/SP_Flash_Tool gidip flash_tool.exe ni çalıştırıyoruz. Ardından bu 3 dosyaya yol gösteriyoruz.
(1. Download-Agent
2. Scattering Download File
3. Autentication file
(1-ci dosyayı Spflash_tool klasöründe
2-ci dosyayı sürüm klasörü içinde images klasöründe
3-cü dosyayı ise /MiFlashPro/SP_Flash_Tool/auth_sv5.auth yolu üze buluruz.)
4. Download basıyoruz
5. Telefonun ses artı tuşuna basılı tutarak bilgisayara bağlıyoruz.
6. Sürücüler doğru düzgün kurulmuş ise yükleme başlıyor. Büyük Yeşil renkli onayı (Ok) bildirimi gördükten sonra telefonu bilgisayardan ayırıyoruz.

S.a Hocam Note 8 Pro cihazımda anlattıklarınızı yaptım ancak hesap istiyor. auth dosyasını tanıtıyorum. hesabım da tamam başlayabilirsin falan yazıyor ingilizce olarak ama tlf bağladıgımda CMD hatası falan veriyor. mi hesabında da "Unauthorized for this operation" hatası alıyorum. Yardımcı olabilir misin lütfen :(

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
İlk önce, ne yaptıktan sonra böyle oldu, açıklama yapsanız anlarız nasıl yardımcı olmayı.

vural78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Vural
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
İlk önce, ne yaptıktan sonra böyle oldu, açıklama yapsanız anlarız nasıl yardımcı olmayı.

Cihazda BL kilidini açtım ve twrp yükledim sonra da miui 12 beta romunu yükledim sonra tekrar stock rom a dönerken böyle oldu. şuanda cihaz açılmıyor

ib199754

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkay
Cihazım
Mi5s
Konular
0

Çok teşekkürler hocam, telefonum canlandı :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

MixGames1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
11
10 5g camellia çin versiyonu için kullanacaktım ancak linklerdeki dosyolar yok, redmi yazısında açılıp kapanıyor, twrp ve fastboot recovery tuşları tepki vermiyor, sadece 3 tuşda kapalı kalıyor ancak anlık usb git gel yaptığı için işlem yapılamıyor, nasıl düzeltebilirim?

Üst Alt