Alış BANGGOOD - ALIŞVERİŞ - TELEFON

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Kalan bakiyeyi Hesabınıza aktarabilirsiniz diye açıklamaları var paypalın sitesinde bocam bi araştır istersen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
6 haziranda bütün hesaplarımı kapattılar sınırladılar keyiflerine göre. aktarım yaptırmıyor artık.

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
abilerim kardeşlerim.. 75 euro olan sınırın 150 euro ya çıktığıyla ilgili bi haber vardı bugün bakan açıklama yapmış 30 euro ya indirilmiş sınır.. internetten bakabilirsiniz detaylara

JohnA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can AKAR
Cihazım
mi note 2
Konular
7
abilerim kardeşlerim.. 75 euro olan sınırın 150 euro ya çıktığıyla ilgili bi haber vardı bugün bakan açıklama yapmış 30 euro ya indirilmiş sınır.. internetten bakabilirsiniz detaylara
Cok gulesim geldi vallahi. Ben artmaz diyordum da hic degilse 75 euro da kalir diyordum. 30 euro olmus. Kisaca guluyorum aglanacak halimize. Konusmayi okudum ama e ticarette saglayacagi faydayi tam anlayamadim ben bu duzenlemenin. Yurt icinde olan ticareti arttirmak icin yurtdisini mi kesiyorlar. Zaten yurtdisindan siparis eden kisi sayisi ne kadardir acaba? Bu kisiler artik yurticine mi yonelecek? (Iki kat fiyatlar ile)

Send from my phone using Tapatalk

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Cok gulesim geldi vallahi. Ben artmaz diyordum da hic degilse 75 euro da kalir diyordum. 30 euro olmus. Kisaca guluyorum aglanacak halimize. Konusmayi okudum ama e ticarette saglayacagi faydayi tam anlayamadim ben bu duzenlemenin. Yurt icinde olan ticareti arttirmak icin yurtdisini mi kesiyorlar. Zaten yurtdisindan siparis eden kisi sayisi ne kadardir acaba? Bu kisiler artik yurticine mi yonelecek? (Iki kat fiyatlar ile)

Send from my phone using Tapatalk
Sadece o mu, bir de gelen bütün elektronik cihazlardan 30 Euro'ya kadar TRT bandrolü alınacak. Yolcu beraberinde gelenler de dahil. :D

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
Sadece o mu, bir de gelen bütün elektronik cihazlardan 30 Euro'ya kadar TRT bandrolü alınacak. Yolcu beraberinde gelenler de dahil. :D

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
saçma sapan şeyler işte hocam ya.. Allah sonumuzu hayır etsin inşaAllah..

Üst Alt