Diğer Babalar gününüz kutlu olsun

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Başta, bugüne kadar 100 lerce genci yetiştirmiş olan Sayın DOBERDEN , Koçara , Muallim45 ve diğer hocalarım olmak üzere, tüm Baba'ların Babalar gününü canı gönülden kutlar, büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Babalar Gününüz kutlu olsun.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
591
2. Defa baba olduktan 10 gün sonra babamı kaybettim ;(. Allah bu acıyı kimseye yaşatmasın.

Baba Olmak Kolaydır, Zor Olan Babalık Yapmaktır, Zor Olanı Yapabilen Babaların Babalar Günü Kutlu Olsun.

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
2. Defa baba olduktan 10 gün sonra babamı kaybettim ;(. Allah bu acıyı kimseye yaşatmasın.

Baba Olmak Kolaydır, Zor Olan Babalık Yapmaktır, Zor Olanı Yapabilen Babaların Babalar Günü Kutlu Olsun.
Başınız sağolsun hocam

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
591

gaslans06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1905
Cihazım
Yok
Konular
2
Babam Bypass ameliyatı olacak iken bir an olsun ayrılmadım yanından onun bana bakışını hiç unutmam, gözümün önünden gitmiyor elimi tutması hastahane de ateşlenmiştim üzüntüden nefes alamıyordum her tarafım yanıyordu Allah yokluğunu göstermesin, başımızdan eksik etmesin babalarımızı. Hiçbir zaman bizi yalnız bırakmayan ne yaparsak yapalım bize sırt çevirmeyen hiçbir zaman eğilmeyen, bükülmeyendir baba, direktir evin ocağıdır, mutsuz anımızda, zor anımızda parıldayan güneş gibidir. Bu konu fazlasıyla içindeki yorumlardan dolayı bi duygusallığa itti beni ki özünde de oldukça duygusal bir insanım birçok kişinin yazdığı yorumlara baka kaldım ve öylece durdum bazen yorum yazmak ve beğenmek içinden gelmedi üzüntü duydum çünki neyse ben sınavlarıma çalışayım en iyisi hayırlı gecelerimiz olsun hep beraber sevdiklerimizle olalım..

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28

Allah rahmet eylesin hocam. Ben de babamı 4 yaşımda kaybettim hep bir eksik yaşadım :(:(

Üst Alt