AYDINDAN SELAMLAR

omerkarakoc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ömer
Cihazım
mi4
Konular
1
merhaba arkadaşlar iyi forumlar. yaklaşık 2 hafta önce n11 üzerinden 2gb ram versiyonlu mi4 aldım. ve şu an hiç memnun değilim normal kullanımda bile herhangi bi uygulamaya girmeden vs telefonun sıcaklığı 48 49 dereceyi bulabiliyor. ortam sıcaklığıylada alakası yok 7/24 klimalı ortamdaydım ve bu beni çok rahatsız ediyor. aldığım sitede 12 günlük cayma hakkım vardı onuda kullanamıyorum ve pişmanım şu an ise güncellemelerini yapıyorum telefonun güncelleme sonrası ısınma sorunu kesilir mi bilmiyorum. ayriyetten türkcell hat kullanıyorum sim kartım 4.5g uyumluğu oldupu halde telefon uyumsuz gözüküyor buda ayrı bi canımı sıkan nokta

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Merhabalar, öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Keşke cihazı almadan önce biraz bilgi sahibi olsaydınız. Evet mi4 ısınan bir cihaz, custom rom yükleyerek ısınmayı azaltabilirsiniz. 4G kısmına gelirsek forumda yüzlerce kez bu konu yazılıp çizildi, simi 4G destekli bir telefona takıp veya müsteri hizmetlerini arayarak 4G açtırabilir ve ardından mi4 te sorunsuz 4G kullanabilirsiniz.

omerkarakoc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ömer
Cihazım
mi4
Konular
1
Haklısın sadece aldığım sitedeki yorumlara falan aldandım ve o an hemen bi telefon almam gerekiyordu, yani biraz aceleye geldi açıkçası ve bütçe kısıtlamasıda vardı j7 tarzı modellerdense mi4 daha mantıklı geldiği için aldım. yalnız simi 4g destekli bi telefona taktıktan sonra mi4'de nasıl 4g kullanmama yardımcı olacak orasını pek anlayamadım

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Simi 4g destekli bir telefona takıp 4G hizmetini açtıracaksınız ardından mi4 te 4G yi sorunsuz kullanabileceksiniz. Cihaz 4G destekli ama operatorlerin elindeki listede malesef xiaomi cihazlar yok.

omerkarakoc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ömer
Cihazım
mi4
Konular
1
Ha tamamdır teşekkür ettim. Şimdi anladım sim sadece 4g'ye uyumlu hizmeti açtırmak için telefonda lazım aynen eyvallah

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
A.selam hoşgeldiniz hayırlı olsun 800 tl bandındaki samsung vs diğer telefona para vermektense xiaomi mi4 cihazı tercih ederim diğer 800 tl bandındaki telefonları ve üst fiyatlardaki ben telefonum diyen telefonları mi4 çöp eder. Kaasa itabariyle cihaz biraz haddinden fazla ısınabilir ama o kadar rahatsız derecede ısınmıyor cihaz. mi4 bölümünde güncellemyle alakalı byAndroid arkdaşın konusu vardı ordan uygulamalrı takip ederek rom yükleyebilirsiniz

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
merhaba arkadaşlar iyi forumlar. yaklaşık 2 hafta önce n11 üzerinden 2gb ram versiyonlu mi4 aldım. ve şu an hiç memnun değilim normal kullanımda bile herhangi bi uygulamaya girmeden vs telefonun sıcaklığı 48 49 dereceyi bulabiliyor. ortam sıcaklığıylada alakası yok 7/24 klimalı ortamdaydım ve bu beni çok rahatsız ediyor. aldığım sitede 12 günlük cayma hakkım vardı onuda kullanamıyorum ve pişmanım şu an ise güncellemelerini yapıyorum telefonun güncelleme sonrası ısınma sorunu kesilir mi bilmiyorum. ayriyetten türkcell hat kullanıyorum sim kartım 4.5g uyumluğu oldupu halde telefon uyumsuz gözüküyor buda ayrı bi canımı sıkan nokta
Rom olarak ne kullanıyorsun, miui8 global beta fena değil, ama kesmez dersen miui7 kitkat beta(son güncelleme) kur, her anlamda optimizedir.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt