Soru Ayarlar uygulamasından tüm verileri temizle dersek IMEI silinir mi?

Warbul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
MI11 T
Konular
2
ben bu sorunun cevabını biliyorum da sizi kurallara uymaya davet edip uyarınca neden çirkinleşiyorsunuz onu anlamadım. Bilmiyorsan az mantık kullan ayarlard bilmem neyin verisini temizleyince imei mi gider size mantıklı geliyor mu? Ben sizi uyarıyorum ki yarın bir gün 'Cihazı yeniden başlatınca imei gider mi? ' şeklinde konu açmayın. Sizin haricinizde google aramasıyla araştırma yapan herkese bu konuyu da endeksleyecek bilgi kirliliğinden kastım budur.

Sorunuzun cevabına gelirsek veri falan temizlemeyle imei gitmez.. iyi forumlar
Heeh tamam işte yav ben normalde bunu biliyordum zaten ama her yerde yok gider felan dediler yav inanmadım inanmakda istemedim ama içim bı rahat olsun diye sizin gibi bilgili insanlara bı sorayım dedim yoksa emin olun biliyordum ama yinede içim rahat olsun diye sormak istedim cevabı verdiğiniz için en sonunda sağolun hocam

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
her yerde yok gider felan dediler (burada amacımız bu her yerlerden farklı olup insanları doğru bilgi ile buluşturmak)
Bakın bu bilgi kirliliği yani Dezenformasyon dur. Siz buna maruz kalmışsınız başkası da kalmasın diye uğraşıyoruz.. rica ederim iyi forumlar.

Warbul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
MI11 T
Konular
2
her yerde yok gider felan dediler (burada amacımız bu her yerlerden farklı olup insanları doğru bilgi ile buluşturmak)
Bakın bu bilgi kirliliği yani Dezenformasyon dur. Siz buna maruz kalmışsınız başkası da kalmasın diye uğraşıyoruz.. rica ederim iyi forumlar.
İşte birbirimiz yanlış anladık hocam keşke en başında bu Bilgi kirliliği hakkında açıklamanızı ve cevabını yazsaydınız çok iyi olacakdı eğer sizi kıracak birşey yazdıysam kusura bakmayın amacım sadece sizi net bi şekilde anlamaktı.

Üst Alt