İnceleme Asus Rog Phone 2 - Alındı

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Grafik Tasarım ve Otomasyon
Konular
15
Hayırlı Olsun
Güzel günlerde kullanman dileğiyle

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Hayırlı olsun hocam 6000 mAh'ı canım çekti drunk~~:D:D
Bu arada konu yanlış yerde.
Kusura bakmayın hocam doğru bölüme açtım sanıyordum, düzeltirseniz sevinirim. Olmadı hangi bölümde olması gerekiyorsa düzelteyim ben.
6000mAh ekran 60Hz de ise gerçek bir 6000mAh hocam. Ciddi manada bunu 12-13 saat ekran süreleri ile doyayisa hissettiriyor çünkü yazılımı oturmuş cihazın ve işlemciyi mükemmel OC'lemişler. Muhtemelen cihazın kerneli boşta iken işlemci frekansını düşürecek şekilde. Yük bindiğinde inanılmaz değerlere ulaşıyor zaten. 120Hz'de 6 saatlik ekran kullanımı var iken, %40 şarj vardı fakat oyun oynanmamıştı. Asus optimum ayarlarda 8 saatlik pubg deneyimi iddia ediyor tek şarj ile, deneyip göreceğiz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Anladim ,biraz buyuk gibi telefon suan mi 9 se kullaniyorum ondan mi ne :)
Mi8'den geçince büyük hissettirmedi. Çentiği yok ve siyah bölümler aşırı az. Büyük bölüm ekran yani. Kalan bölümlerde hoparlör. Evet, hoparlör ekranın ön tarafında, altta ve üstte.. :)

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Kusura bakmayın hocam doğru bölüme açtım sanıyordum, düzeltirseniz sevinirim. Olmadı hangi bölümde olması gerekiyorsa düzelteyim ben
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi8'den geçince büyük hissettirmedi. Çentiği yok ve siyah bölümler aşırı az. Büyük bölüm ekran yani. Kalan bölümlerde hoparlör. Evet, hoparlör ekranın ön tarafında, altta ve üstte.. :)
Estağfurullah hocam siz kusura bakmayın :) Aslında konu doğru yerde gözümden kaçmış " MIUI Kullanan Cihazlar " altında " Diğer Cihazlar " altına açmışsınız doğru ama bu " MIUI Kullanan Cihazlar " kısıma bir revize gerekli gibi.

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Hayırlı Olsun
Güzel günlerde kullanman dileğiyle
Sağolun hocam :)
Estağfurullah hocam siz kusura bakmayın :) Aslında konu doğru yerde gözümden kaçmış " MIUI Kullanan Cihazlar " altında " Diğer Cihazlar " altına açmışsınız doğru ama bu " MIUI Kullanan Cihazlar " kısıma bir revize gerekli gibi.
Ben direkt alttaki mesaja bakmıştım başka bölüm görmemiştim diğer cihazlar ile alakalı. Bir de yorumuma bir iki eklenti yaptım batarya ile ilgili, iştahınız açılırsa tedarik için yardımcı olurum :)

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63

Ben direkt alttaki mesaja bakmıştım başka bölüm görmemiştim diğer cihazlar ile alakalı. Bir de yorumuma bir iki eklenti yaptım batarya ile ilgili, iştahınız açılırsa tedarik için yardımcı olurum :)
MAX 3'e yeni geçtim hocam artık başka zamana umarım :)

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
MAX 3'e yeni geçtim hocam artık başka zamana umarım :)
MAX 3'iyidir iyi. Bende biraz teknoloji hastalığı var senede bir cihaz değiştirmezsem kendimi iyi hissetmiyorumfacepalm~~

Ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki xiaomi'yi seven birinin asus'u sevmemesi imkansız. Harmanlaşmış hali denilebilir. Bunda da binlerce tema var :)

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
MAX 3'iyidir iyi. Bende biraz teknoloji hastalığı var senede bir cihaz değiştirmezsem kendimi iyi hissetmiyorumfacepalm~~

Ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki xiaomi'yi seven birinin asus'u sevmemesi imkansız. Harmanlaşmış hali denilebilir. Bunda da binlerce tema var :)
Hocam zaten Zenfone 2'den R5+'a geçiş yaptım halen Zenfone 2'yı elime alınca o arayüzün güzelliğinin halen farkına varıyorum ki custom rom ile ZenUI 4.0 tabanlı rom yüklediğimde cihaza yeniden bağlanmıştım :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Gerekli de çok uzun iş hocam. Geçtiğimiz hafta sonu sadece modelleri birleştireyim dedim tüm günümü aldı maalesef :(

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın cihazınızı. Oyun vazgeçilmezse bence de oyuncu telefonu tercih edilmeli.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Gerekli de çok uzun iş hocam. Geçtiğimiz hafta sonu sadece modelleri birleştireyim dedim tüm günümü aldı maalesef :(

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın cihazınızı. Oyun vazgeçilmezse bence de oyuncu telefonu tercih edilmeli.
Anladım hocam, daha sonra da halledilebilir bence acelesi yok :D

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5

Teşekkürler hocam. Buradan da tüm arkadaşlara bana sonradan haklıymışsın dememeleri için bir tavsiye; işlemcisi ne olursa olsun güvenip de, oyun oynayacağınız bir telefonu kesinlikle cam kasa seçmeyin. Sıcak havada soğutmak mümkün olmuyor.

Üst Alt