Rom ArrowOS POCO X3/NFC [11] [OFFICIAL]

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Hocam Arrow yeni sürümü hangi firmware ile daha sorunsuz 12.0.4 mü ?

POCO X3 NFC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Hocam Arrow yeni sürümü hangi firmware ile daha sorunsuz 12.0.4 mü ?

Önerilen bir fw sürümü yok eski sürümlerde öyleydi. Artık yeni romlar ve güncellenen eski romlar fw sürümü belirlemiyorlar. Şuan son sürüm 12.0.6 . Fw de sıkıntı yoksa hepsiyle sorunsuz çalışacaktır. Güncel kurmak en mantıklısı

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Önerilen bir fw sürümü yok eski sürümlerde öyleydi. Artık yeni romlar ve güncellenen eski romlar fw sürümü belirlemiyorlar. Şuan son sürüm 12.0.6 . Fw de sıkıntı yoksa hepsiyle sorunsuz çalışacaktır. Güncel kurmak en mantıklısı
Anladım hocam çağrı kaydı çalışmıyor hiç bir şekilde

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Anladım hocam çağrı kaydı çalışmıyor hiç bir şekilde

Arrowda ben kullanıyorum hocam çalışıyor Axet's modülü

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Arrowda ben kullanıyorum hocam çalışıyor Axet's modülü
Bende kaydediyor gözüküyor ama ses gelmiyor dinlerken bir sürü rom indirdim hocam hepsini kurup deneyecem bakalım madem bozduk bi kere Eu romu en azından tadı çıksın

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Bende kaydediyor gözüküyor ama ses gelmiyor dinlerken bir sürü rom indirdim hocam hepsini kurup deneyecem bakalım madem bozduk bi kere Eu romu en azından tadı çıksın

İlginç ben test ettiğimde sorunsuz çalışıyordu modül. Arrowdan daha iyisi yok hocam benim için şuan olan romlardan:D Octavi denedim sistem çok iyi akıcılığı vs ama sanki beta da gibi,tuhaf buglar oluyor. Yakında düzeltirler. Ben Arrow geri dönüyorumhaha--

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
İlginç ben test ettiğimde sorunsuz çalışıyordu modül. Arrowdan daha iyisi yok hocam benim için şuan olan romlardan:D Octavi denedim sistem çok iyi akıcılığı vs ama sanki beta da gibi,tuhaf buglar oluyor. Yakında düzeltirler. Ben Arrow geri dönüyorumhaha--
Bug konusunda kesinlikle haklısınız hocam banada bir eksiklik var gibi geldi PixyOs a geçtim şimdi o da güzel sade ama kamera çalışmıyor Gcam sizin dediğiniz şekilde kurdum ama yine de hata veriyor kapanıyor sanırım bunda da kalmayacağım Evolution ve birkaç rom daha kurmayı denedim ama Orange kurulum sırasında zip hatası verdi sürekli

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Bug konusunda kesinlikle haklısınız hocam banada bir eksiklik var gibi geldi PixyOs a geçtim şimdi o da güzel sade ama kamera çalışmıyor Gcam sizin dediğiniz şekilde kurdum ama yine de hata veriyor kapanıyor sanırım bunda da kalmayacağım Evolution ve birkaç rom daha kurmayı denedim ama Orange kurulum sırasında zip hatası verdi sürekli

Eski romlar kurmayın hocam şuan güncel romlar,arrow,crdroid,rr,pixyos,nitrogenos. Official olanları söylüyorum. Çok yakında pixel experience gelecek official yine. Pixyde kamera çalısmaması çok tuhaf daha önceki sürümünü kullanmıştım. Aldığınız hata tam nedir orangefoxta ekran görüntüsü olursa belki yardım edebilirim

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Eski romlar kurmayın hocam şuan güncel romlar,arrow,crdroid,rr,pixyos,nitrogenos. Official olanları söylüyorum. Çok yakında pixel experience gelecek official yine. Pixyde kamera çalısmaması çok tuhaf daha önceki sürümünü kullanmıştım. Aldığınız hata tam nedir orangefoxta ekran görüntüsü olursa belki yardım edebilirim
ShapeShiftOs kurdum hocam çok ama çok akıcı özelleştirmeleri de hoşuma gitti error olayı sanırım firmware kaynaklı önce eu rom kurdum sonra bütün romlar kurulmaya başladı bir aksilik çıkmaz ise bu romda kalacağım gerçekten çok beğendim

Üst Alt