Rom Arrow OS Official for Redmi Note 8 [Android 11/10]

mfa5

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mİ5s-RNote8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Zor ama imkansız değil. En son Arrow A11'i kullandığımda 10 saati aşan bir kullanımım olmuştu ama genelde 9 saat civarında geziyordu ekran süreleri. Belki şebekesi iyi çeken bir yerde olsam 10 saati daha rahat görebilirdim. :)

Ama çoğu kullanıcı için 10 saat zor bir süre, buna hiçbir itirazım yok. :)
hocam 10 saat için pil modu açık olcak parlaklık yüksek olmaycak vs diye gidiyor. a10 romlar candır :)

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Firmwareyi ne zaman kuruyoruz? Wipe işlemlerinden sonra, romu flashlamadan önce mi?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Firmwareyi ne zaman kuruyoruz? Wipe işlemlerinden sonra, romu flashlamadan önce mi?
Romdan hemen sonra diye yazıyor Telegram kanallarında. Önce de kursanız olur. Wipe'dan sonra olsun da. :)

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Romdan hemen sonra diye yazıyor Telegram kanallarında. Önce de kursanız olur. Wipe'dan sonra olsun da. :)
Aslında Arrow'u kurmayacağım hocam. :D Arrow daha popüler forumda kullananı çok diye buraya yazayım dedim Pixel Experience Plus 11 kurmayı düşünüyorum da XDA forumunda baktım Wipe öncesi kurun yazmışlar. Benim de aklıma yatmadı sorayım dedim. Hatta kurulum şöyle yazılmış:

Flash Latest Ten firmware
Wipe system
Wipe Vendor
Format Data
Flash ROM
Reboot

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Aslında Arrow'u kurmayacağım hocam. :D Arrow daha popüler forumda kullananı çok diye buraya yazayım dedim Pixel Experience Plus 11 kurmayı düşünüyorum da XDA forumunda baktım Wipe öncesi kurun yazmışlar. Benim de aklıma yatmadı sorayım dedim. Hatta kurulum şöyle yazılmış:

Wipe system
Wipe Vendor
Format Data
Flash ROM
Reboot
Romdan önce veya sonra kurun hocam. Ben şu ana kadar tüm romlarda böyle geçiş yaptım. :)

r.u.b.y_45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yevgeniy
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
5
Halihazırda cihazımda miui 12.0.5.0 kullanmaktayım (android 10- global rom) bu romu kurarken firmware yüklemem gerekiyormuş. Rom sayfasında Note 8 kullanıcıları android 11 fm flaşlasın Note 8T kullanıcıları android 10 fm flaşlasın demiş. Verdiğim linke tıkladığımda android fm için sadece china yazıyor stabil ve haftalık olarak. (hindistan global falan sadece android 10 için fm var) bilen bir arkadaş hangisini yüklemem gerektiğini söyleyebilir mi acaba?

uilboek

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
uilboek
Cihazım
RN8
Konular
5
a11 için güncelleme geldi.

• Wipe system, vendor, cache, dalvik
  • Flash ROM zip and magisk (optional)
bu şekilde yapmam durumunda sıfırdan kurulum gibi bir durum mu olacak?

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
a11 için güncelleme geldi.

• Wipe system, vendor, cache, dalvik
  • Flash ROM zip and magisk (optional)
bu şekilde yapmam durumunda sıfırdan kurulum gibi bir durum mu olacak?
Güncelleme için bu şekilde yapılması isteniyor xda da denilen bu

mfa5

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mİ5s-RNote8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
arkadaşlar romu format data yaparak sıfırlasam magisk ve magiskten kurmuş olduğum launcher gider mi

professeur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enver
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
arkadaşlar romu format data yaparak sıfırlasam magisk ve magiskten kurmuş olduğum launcher gider mi
Format data yaparsan magisk de launcher da gider tekrar flaşlaman lazım ikisini de
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncelleme için bu şekilde yapılması isteniyor xda da denilen bu
Temiz kurulum bu zaten.Önerilen de bu...Kirli kurulumda sadece romu flaşlman gerek ama sorunlar çıkabiliyor bu kurulumda tavsiye temiz kurulum yapın

Halihazırda cihazımda miui 12.0.5.0 kullanmaktayım (android 10- global rom) bu romu kurarken firmware yüklemem gerekiyormuş. Rom sayfasında Note 8 kullanıcıları android 11 fm flaşlasın Note 8T kullanıcıları android 10 fm flaşlasın demiş. Verdiğim linke tıkladığımda android fm için sadece china yazıyor stabil ve haftalık olarak. (hindistan global falan sadece android 10 için fm var) bilen bir arkadaş hangisini yüklemem gerektiğini söyleyebilir mi acaba?
A10 kuracaksan fm de A10 olacak,A11 kuracaksan fm A11 olacak.en güncel olanı kurun.genelde haftalık A11 china kuruluyor

Wipe system
Wipe Vendor
Format Data
Flash ROM
Reboot
Wipe öncesi kurulum olmaz.Bütün romlar için geçerlidir.Wipe,format data,firmware,rom,magisk

Son sürümle birlikte önerebileceğiniz bir kernel var mı
Surgex tavsiyemdir ama kerneli kurmadan önce boot ve dtbo yedeğini alın mutlaka sorun çıkarsa tekrar eskiye dönersiniz.

Son düzenleme:
Üst Alt